Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zrujnował ich bankowy kredyt

Utworzony przez bidak, 28 października 2009 r. o 23:42 Powrót do artykułu
współczuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto Polska właśnie... a banki "Zachodnie". Mamy największy WIBOR na całym świecie. .. Oto Polska właśnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję, mam nadzieję że z tego w jakiś sposów wyjdą i dzieci będą miały normalną rodzinę i dom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech mi ktoś wytłumaczy- gość wziął kredyt 65tys a bank żąda w calości 297tyś- ponad 4 razy tyle ile wynosiła kwota kredytu- czy to możliwe?- ile wynoszą tzw. karne odsetki?- przecież ten człowiek nigdy nie wyjdzie z długów- taki BANK to BABILON. Przecież bankowi nie dzieje się krzywda bo moim zdaniem kasę już dostał i to z nawiązką. Takie funkcjonowanie systemu bankowego jest NIELUDZKIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto polacy. Biora kredyt bez czytania, nie rozumieja co jest napisane, nie spłacają a na koniec jeszcze szukają współczucia na siecie... Szkoda słów, ale to typowe polslskie cfaniactwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda złodziei w białych kołnierzykach. To nasz rząd z prywatyzował wszystkie banki. A jakie są polskie banki? Współczuję tej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
VIP napisał:
Oto polacy. Biora kredyt bez czytania, nie rozumieja co jest napisane, nie spłacają a na koniec jeszcze szukają współczucia na siecie... Szkoda słów, ale to typowe polslskie cfaniactwo.
Pisze się cwaniactwo buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byś miał dług ciągnący się od połowy lat 90-tych to też musiałbyś spłacić 5 razy więcej niż wynosiła nominalna kwota kredytu. Wierzytelności podlegają oprocentowaniu, kumulującemu się z roku na rok. W ekonomii nazywa się to pętlą kredytową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy powołać z powrotem do życia Armię Krajową i wstrząsnąć "naszą" elitą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są właśnie banki, złodzieje działający w świetle prawa. Powinno się to kurestwo rozgonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY ZWYCZAJ,NIE POŻYCZAJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOBRY ZWYCZAJ,NIE POŻYCZAJ!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykład jakich wiele. Świat zbudowany jest z warstw nierówności tj. niesprawiedliwości społecznej a spoiwem tej budowli jest pieniądz. Niewielu jest w stanie wyobrazić sobie świat bez tego spoiwa. Moim zdaniem jest to wynikiem kryzysu świadomości czy też wyobraźni. Karmieni jawnymi kłamstwami typu : " pieniądze szczęścia nie dają " albo : " pewne jak w banku " wierzymy. Wiara jest naszą karmą jesteśmy z jej pomocą hodowani na dłużników. Przeczytałem artykuł o smutnym losie "poddanego" banków ale jeszcze bardziej rozdrażniła mnie stopka o " spirali kredytów ", w której jakiś Paweł plecie o kredycie konsolidacyjnym i upadłości konsumenckiej poprzedzając to stwierdzeniem oznaczającym : ratki trza płacić,ratki. Czuję się w obowiązku wyjaśnić, że tzw. kredyty konsolidacyjne dla człowieka w spirali kredytów NIE MA ! Starając się wyplątać z sieci bankowej nie prośmy o to banku. Dowiemy się np. że dług z karty kredytowej czy kredyt na rorze i inne jeszcze nie wchodzą w grę albo duże zadłużenie w bik-boku ( nieprzeterminowane zaznaczam ) spowoduje, że bank odmówi z nadzieją zyskania kolejnej dojnej krówki. Upadłość konsumencka ? Ha ha ha. Radzę się dowiedzieć prawdy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mil napisał:
To są właśnie banki, złodzieje działający w świetle prawa. Powinno się to kurestwo rozgonić.
Jak jesteś taki mocny że możesz się obyć bez żadnych kredytów to tylko pogratulować. Gdzie się dorobiłeś takiej fortuny? Na zmywaku czy wygrałeś w lotto? A może jesteś byłym bankierem, który teraz kala własne gniazdo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bob napisał:
Jak jesteś taki mocny że możesz się obyć bez żadnych kredytów to tylko pogratulować. Gdzie się dorobiłeś takiej fortuny? Na zmywaku czy wygrałeś w lotto? A może jesteś byłym bankierem, który teraz kala własne gniazdo?
A, to było dosyć proste. Uczyłem się, pracowałem. Dopóki mnie nie było stać na samochód - jeździłem rowerem, dopóki nie zarobiłem na rower - chodziłem piechotą. Nie paliłem. Dzieci - gdy już mnie było stać. Nigdy żadnych kredytów ani pożyczek. Dzisiejsi dłużnicy na ogół jeżdżą samochodami, oni i ich liczne dzieci muszą mieć komórki ... . A potem płaczą ... . Nie mówię, że wszyscy, ale zbyt wielu nie potrafi dopasować stylu życia do dochodów... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE JAKIŚ ŚWIETY POMOŻE,TERAZ SĄ NOWI BĘDĄ CUDA,,,,I MAMONA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BANKI TO KU*** rozdaja na lewo i prawo a potem domagają się swojego od najbiedniejszych i gdzieś mają z czego zapłacisz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie banki to zlodzieje, proste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WWW napisał:
Pisze się cwaniactwo buraku
Jak się pisze, wiem doskonale ale są cwaniacy i polskie cfaniaczki. Różnica duża, bo cwaniacy jakoś z tego sie wybronić potrafią, a cfaniakom niestety sie nie udaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiem z własnego doświadczenia że kredyty często otrzymywali ludzie którzy - dla własnego dobra- nigdy kredytu nie powinni dostać. "Profesjonalistom" z banków to jednak nie przeszkadzało, bo kredyty trzeba było sprzedawać i stosowano wysokie zabezpieczenia. Jestem przekonany że opisanych sytuacji jest znacznie więcej, nie doszloby do nich gdyby bankowcy potrafili powiedzieć: nie. Nie byłoby wielu -mozna tak nazwać- tragedii nieświadomych kredytobiorców, którzy tracą dorobek całego życia i zdrowie dzięki infantylizmowi bankowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...