Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Szybcy Policjanci-wypadek wydarzył się dziś rano o Policja i prokuratura była na miejscu juz wczoraj,cyt." Na miejscu tragedii pojawili się wczoraj policjanci, prokurator i psycholog."
Rozwiąże wam tą zagadke. Poprostu artykuł jest napisany do jutrzejszego wydania papierowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Straszna tragedia:( ile juz bylo wypadków w tym roku ile osob zginelo szok
wypadkow - 49054, trupow - 5437, rannych - 62097. 1-sze miejsce w europie w zabijaniu ludzi w wypadkach drogowych. strach pomyslec co bedzie gdy zrownamy sie w ilosci aut na glowe europa. ja juz wyjechalem na wszelki wypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak musi sie czuc ten człowiek ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Wandal: co Ty gadasz człowieku, jakie gumowe drzewa! Przez Żulice przebiega wojewódzka trasa na której panuje intensywny ruch,jest szkoła, jest sklep, jest kościół, panuje duży ruch, jest mnóstwo zakrętów , nie ma poboczy, nie ma chodników, byle jakie oświetlenie- o o o i tyle zrobili w Żulicach przez kilka kadencji, totalne nic. Ta jasne sprzedać i zlikwidować szkołę, najlepiej wszystko posprzedawać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To bardzo przykra wiadomość, aż coś się robi gdy się to słyszy i czyta. Nawet nie przeszło mi na myśli żeby obwiniać sprawcę wypadku, bo to porządny człowiek, straszna tragedia i dla niego. Nie wiadomo co się właściwie wydarzyło, ale myślę, że takie coś mogło przydarzyć się każdemu. Wokół jeździ tyle deb***i i im jakoś się nic nie stanie, a przytrafiło to się jemu. [*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to chodzi sa wśród nas deb***e którzy jęzdzą jak wariaci i takim to nigdy nic sie nie stanie ! A prostemu i uczciwemu człowiekowi to zawsze wiatr w oczy .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z agą. Jakiś czas temu mój znajomy miał wypadek,był pijany,walnął w drzewo, samochód skasowany, jemu oprócz kilku potłuczeń nic nie jest. Dzięki szybkiej reakcji jego znajomych ślady zatarto, policja kręciła się ale żadnych dowodów nie znaleziono...Całe szczęście, że nikt wtedy nie szedł poboczem...Czy potrzeba tragedii,żeby policja wzięła się za wariatów, którzy po pijanemu jeżdżą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginąła co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ?niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !!a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!! [/quote] A ja proponuję wybrać Pana Wójta na kolejnych 16 lat, może od razu z góry na 4 kadencje!! Ludzie!? gdzie Wy macie oczy, rozum?! Prawie nigdzie chodnika, dziecka samego do szkoły nie można puścić bo nawet normalnego pobocza nie ma i nie ma gdzie zejść jak daw większe pojazdy chcą się wyminąć. W okolicy nie ma drugiej tak zaniedbanej gminy jak Telatyn, a przecież wystarczy w odpowiedni sposób poprosić władzę Powiatu i Województwa o kasę na chodniki itp. Zastanówmy się, może 5 grudnia powinniśmy uczynić dniem, który zmieni życie i przede wszystkim ZWIĘKSZY BEZPIECZEŃSTWO mieszkańców gminy. Pani Witkowska przynajmniej nie mówi nic o sprzedawaniu dosłownie wszystkiego. [quote]
Może szkoła w Żulicach jest trochę bez sensu,ale to nie jest wymówka w tej sytuacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
raz praktycznie nicnierobienie wójta, a dwa - nikt nie każe mieszkańcom go wybierać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pójdźcie po rozum do glowy napisał:
A ja proponuję wybrać Pana Wójta na kolejnych 16 lat, może od razu z góry na 4 kadencje!! Ludzie!? gdzie Wy macie oczy, rozum?! Prawie nigdzie chodnika, dziecka samego do szkoły nie można puścić bo nawet normalnego pobocza nie ma i nie ma gdzie zejść jak daw większe pojazdy chcą się wyminąć. W okolicy nie ma drugiej tak zaniedbanej gminy jak Telatyn, a przecież wystarczy w odpowiedni sposób poprosić władzę Powiatu i Województwa o kasę na chodniki itp. Zastanówmy się, może 5 grudnia powinniśmy uczynić dniem, który zmieni życie i przede wszystkim ZWIĘKSZY BEZPIECZEŃSTWO mieszkańców gminy. Pani Witkowska przynajmniej nie mówi nic o sprzedawaniu dosłownie wszystkiego. Może szkoła w Żulicach jest trochę bez sensu,ale to nie jest wymówka w tej sytuacji.
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jag napisał:
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
Byc moze ja tez nie wiem wiele o pozyskiwaniu funduszu, ale wiem jedno: obecny wojt nie chcial nic polepszyc, nie chcial tych pieniedzy, choc propozycje pomocy i wspolpracy byly. Korzystajac chocby z faktu, ze starosta jest z tej samej wsi i jest chetny do zmian, wojt mogl powalczyc. Nie wykorzystal swej szansy. Moze wiec pora dac szanse komu innemu. Wspolczuje rodzinie... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chce osadzac, ale cos przyszlo mi do glowy. Nie uwazacie, ze cos jest na rzeczy, skoro ta tragedia wywolala takie dyskusje na temat zaniedban w gminie Telatyn? Gdybysmy czuli sie bezpiecznie na naszej "zulicko-telatynskiej" drodze nie byloby tak zagorzalej dyskusji jak ta. Chodzilam do szkoly w Telatynie jakies 15 lat temu i nie da sie porownac ruchu samochodowego jaki byl wtedy a jaki jest teraz. Teraz nie da sie wyjsc na spacer z wozkiem, a o tej porze roku schodzimy z drogi w bloto. Chodniki powinny byc w kazdym terenie zabudowanym. Czy to tak wiele?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jag napisał:
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
normalnie jak bym słyszał słowa twojego kochanego wójta. a darmowe 10-tysięcy złotych od starosty? ile za to by wyszło chodnika?nie chciało się złożyć wójtowi pisemka!!! współczucie rodzinom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te werka ty chyba nie wiesz co ty mówisz zamknąć szkołe wypadku by nie było a jak by tam stała romada dzieci czekających na gimbusa? wiesz czemu wójt chce zamknąć szkołe bo chce ją sprzedać za złotówke już sprzedał w łykoszynie za psie pieniądze ale jego synalek ma prace za to. rozpiepszyć to można wszystko. ale czemu nie zrobił tych 500m chodnika juz mówiłem to nie tak wiele a jednak bardzo durzo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weteran napisał:
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginął a co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ? niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !! a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!!
takich durnot dawno nie czytałem ,ale widocznie ty kolego nie masz dzieci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czytając komentarze przeraża mnie jedno ,że nikt się nie zastanowił jak wielka stała się tragedia dla jednej i drugiej strony, teraz trzeba się zastanowić co zrobić, żeby tym rodzinom pomóc,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marcine napisał:
takich durnot dawno nie czytałem ,ale widocznie ty kolego nie masz dzieci
popieram ,nie sztuka zamknąć szkołę, a kościół też zamknąć, sklep zamknąć, przystanek zamknąć, a może żulice wymazać z mapy gminy i problem z głowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"[...]Jeszcze jakieś kilkaset metrów od szkoły widziała ich sąsiadka. – Powiedziałyśmy sobie jak zawsze dzień dobry – mówi Krystyna G. – A zaraz potem był ten wypadek. Słyszałam, jak sąsiad, który w nich uderzył samochodem, krzyczał: „zasnąłem, zasnąłem...” Było przed ósmą, całkiem się już rozjaśniło. Dzień w Żulicach wstał słoneczny. Ani w nocy, ani teraz nie padało i droga nie była śliska. Sąsiad, Marek B., wracał z Tomaszowa, po nocce. Pracował w przetwórni. Nocna zmiana trwa tam 12 godzin. Musiał być zmęczony." I tyle w temacie! Jest winny. Nie jest mordercą, piratem, zabójcą...itp. Ale jest nieszczęśliwym człowiekiem, który popełnił błąd....i będzie musiał z tym żyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...