Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Lwów liczy 860 000 mieszkańców, 26 wyzszych uczelni, dużo Polaków studiujacych na tamtych uczelniach.Z Przemyśla autobusy kursują kilka razy dziennie do Lwowa a takze do Czerniowiec, Kołomyi- Iv Frankowska -d. Stanisławów i piekne miasto. itd. Jezeli chcemy rozwijać współpracę i wymianę ze Wschodem to musi byc tez sprawna komunikacja. Z Zamoscia powinien kursować autobus do Lwowa.Jak do tej pory firma Quand z Tomaszowa Lubelskiego dzielnie i skutecznie promuje tak bliskie i ciekawe strony Kresów. Chwała im za to.PPKS Zamośc-chcecie sierozwijac trzeba zaryzykować i spróbować. KieruneK Wschód.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
130 pracowników, 4 związki zawodowe i wszystko jasne - o rozwoju można spokojnie zapomnieć. I pomyśleć, że w sytuacji gdy kolej opuściła Zamojszczyznę PKS może mieć problemy. Busiarnia ręce zaciera, bo kolejny konkurent wypada z rynku.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JEŻELI NA KAŻDE 130 PRACOWNIKÓW PRZYPADA 4 ZWIĄZKI ZAWODOWE A ICH SZFOWIE KASUJĄ CO MIESIĄC 4-5 TYS NETTO TO ŻADEN ZAKŁAD TEGO NIE WYTRZYMA. ZWIĄZKI ZAWODOWE POŻERAJĄ ZYSKI PRACOWNIKÓW NIE DBAJĄC O INTERESY ZAŁOGI. PKS ZAMOŚĆ OD LAT JEST W REGRESIE, ZA ZGODĄ ZWIĄZKÓW POŁOŻONO TOWARÓWKĘ LIKWIDUJĄC PRZEWOZY ŻEBY DAĆ WOLNĄ RĘKĘ PRYWATNYM , OBECNIE PODOBNE ZAKUSY IDĄ W KIERUNKU PRZEWOZÓW PASAŻERSKICH. WSZYSTKO TO POD AUSPICJAMI ZWIĄZKÓW ZAWODOWYCH NA CZELE Z NSZZ SOLIDANOŚĆ.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: