Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Zwierzyniec: Perła wycofuje się z produkcji piwa

Utworzony przez STYX, 19 lutego 2010 o 21:34 Powrót do artykułu
Rozumiem,że ze sklepów znikną koszmary w żółtych puszkach zwane "Zwierzyńcem". To było gorsze niż siki. I jesli takie macie produkować w przyszłości to oby was rdza zeżarła.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To gorsze niż siki! Cała produkcja Perły to jedynie zapach w tabletkach mocno chmielowy i goryczka z żółci bydlęcej. Słód tez już z koncentratu kupują od tyskiego. Czekam aż zaczną wodę z Bałtyku kupować, żeby śmierdziało jak Heineken czy inny Carlsberg albo Brok
0
Zwierzyniec był niezły dopóki sie do niego perła nie dobrała - i tak powstał małpi mocz.
0
q napisał:
To gorsze niż siki! Cała produkcja Perły to jedynie zapach w tabletkach mocno chmielowy i goryczka z żółci bydlęcej. Słód tez już z koncentratu kupują od tyskiego. Czekam aż zaczną wodę z Bałtyku kupować, żeby śmierdziało jak Heineken czy inny Carlsberg albo Brok
KOMPLETNIE NIE ZNASZ SIĘ NA PRODUKCJI PIWA WAĆ PAN I BZDURY WYPISUJESZ ,POZDRAWIAM ,WIĘCEJ LUZU
0
Zwierzyniec jest w porządku, gorzej z Perłą- coś ostatnio przestali podawać ilość ekstraktu na etykietach. Chyba o czymś to świadczy?
0
"Błąd miała popełnić też wojewoda Genowefa Tokarska. Według NIK mogła zgodzić się na przekazanie browaru bez przetargu, ale dopiero po stwierdzeniu, że umowa zabezpieczy przyszłość zakładu. Tymczasem Perła dostała wolną rękę i zamiast produkcji zorganizowała w browarze tymczasową rozlewnię." O PObudki ktore kierowaly wojewoda pytal nie bede - zdecydowanie bardziej jako podatnika interesuje mnie gdzie znalazl(a ) zatrudnienie osoba ktora w imieniu Perly negocjowala i podpisywala umowe - czy czasem nie w jednej ze spolek corek innej spolki skarbu panstwa? Ta sprawa jak i wiele innych przypomina "afere hazardowa" skoro nawet posel na Sejm RP nie uzyskal wgladu w zapis umowy dzierzawy! Scisle tajne i poufne zapisy umowy nie objete takowa klauzula - czyja to jest POlska? Dwa listy czytelniku szczegolnie Ci POlecam: Posel w niemocy Pełna treść listu zrozpaczonego z bezsilności ojca - do Premiera RP Żebyś nie miał(a) wątpliwości czemu jednym rośnie a innym spada
0
bm napisał:
Zwierzyniec jest w porządku, gorzej z Perłą- coś ostatnio przestali podawać ilość ekstraktu na etykietach. Chyba o czymś to świadczy?
A na jakim piwie podają teraz ekstrakt? Na forum wypowiadają się ludzie co się na produkcji piwa kompletnie nie znają. Browar Zwierzyniec to ruina, wymaga olbrzymich nakładów żeby można tam piwo produkować, a nikt nie zainwestuje milionów, bez wyjaśnionego prawa własności (dwóch właścicieli się upomina o ten majątek)
0
~alf~ napisał:
A na jakim piwie podają teraz ekstrakt? Na forum wypowiadają się ludzie co się na produkcji piwa kompletnie nie znają. Browar Zwierzyniec to ruina, wymaga olbrzymich nakładów żeby można tam piwo produkować, a nikt nie zainwestuje milionów, bez wyjaśnionego prawa własności (dwóch właścicieli się upomina o ten majątek)
Widziałem u Niemców wiele tego typu browarów , i mam podstawę twierdzic że Zwierz ma wieksze szanse niż Perła bo juz niedługo skończy się moda na rozcieńczane piwo i jeszcze jedno jeżeli na forum dyskutują o ekstrakcie to dowód że znają się na piwie i z czasem zauważą różnicę pomiędzy piwem wyprodukowanym tradycyjnie a rozwodnionym napojem alkoholowym.
0
smakosz napisał:
Widziałem u Niemców wiele tego typu browarów , i mam podstawę twierdzic że Zwierz ma wieksze szanse niż Perła bo juz niedługo skończy się moda na rozcieńczane piwo i jeszcze jedno jeżeli na forum dyskutują o ekstrakcie to dowód że znają się na piwie i z czasem zauważą różnicę pomiędzy piwem wyprodukowanym tradycyjnie a rozwodnionym napojem alkoholowym.
Zwierzyniec ma jeszcze szansę po wyborach może coś sie zmienić wojewodzina do Biszczy wróci a starosta do Szczebrzeszyna.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: