Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Irlandia Północna 1:0. Ogromne emocje w Strefie Kibica w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 czerwca 2016 r. o 21:15 Powrót do artykułu
#dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo ładnych zdjęć. Słońce zrobiło dobrą robotę i wyszło malowniczo - np zdjęcia par bardzo klimatyczne. A co do meczu, cieszmy się i uśmiechnijmy rodacy!!! Jest z czego, choć dopiero wyjście z grupy będzie sukcesem na jaki zasługujemy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż by to było w przypadku naszej przegranej? Irlandczycy są z niższej półki cenowej. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l wylewamy 3l do pustego 4l i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem wykładowczynię w autobusie. Jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie moge ilu tych januszów chodzi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*********.pl/zobacz-lubelswszystko fajnie ,super tylko dlaczego w ogródku „perły” ciągle brakowało paniom drobnych do wydawania?kto na tym zarobił bo to nie były małe pieniądze.podczas meczu kilka razy kupowałam piwo i za każdym razem nie otrzymałam reszty w postaci drobnych 1 zł,2 zł….ktoś nas dyma na tych imprezach….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko fajnie ,super tylko dlaczego w ogródku „Perły” ciągle brakowało paniom drobnych do wydawania?Kto na tym zarobił bo to nie były małe pieniądze.Podczas meczu kilka razy kupowałam piwo i za każdym razem nie otrzymałam reszty w postaci drobnych 1 zł,2 zł….ktoś nas dyma na tych imprezach….
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby dobra zmiana i w sporcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i oglądałem. Nie podobał mi się telebim. Bardzo słaba jakość obrazu. W strefie Perły już mało co było widać. Druga sprawa to jakość dźwięku. Stałem w strefie Perły i mało co było słychać. Do tego doszedł przeciwny wiatr i po dźwięku!!! Trzeba dostawić dodatkowe głośniki w połowie strefy. Wiem że może być echo ale to i tak lepiej niż jest teraz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...