Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polska - Ukraina 1:0! Świętowanie awansu w strefie kibica w Lublinie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 czerwca 2016 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Jeżeli chodzi o samą strefę kibica to porażka. Ekran za nisko w dodatku stał w dole. Za mało miejsc siedzących więc 20 metrów od ekranu nie mając 190 można było jedynie oglądać czyjeś plecy. Dlaczego by nie Zrobić strefy kibica na placu zamkowym????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UUUUUUUUUUUUUUUU ukry bały się przyjść na strefę bo jakoś ich nie widać na fotach :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko Andrzej D. i Jarosław K. pewnie smutni. Ich ukochani bracia Ukraińcy przegrali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana - nawet reprezentacja Polski gra lepiej. Czujecie to? - poważnie. Tu jest Polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Russell Crowe wiernym kibicem biało-czerwonych: Dobra robota, do boju Polska!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze dużo ciężkiej pracy przed wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardziej od wygranej Polski, cieszy mnie odpadnięcie Ruskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biało-czerwoni po raz pierwszy od 1986 roku wyszli z grupy na dużej piłkarskiej imprezie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak obstawiał fryzjer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...nie z niesmakiem, ale z przerażeniem patrzymy na te polskie emocje, które nie służą bliskości z istotą ludzką. czy człowiek, istota stworzona na podobieństwo pana boga posiada moralne prawo tak nieopamiętanie reagować na jakiś wbity gol? nie można tego uczynić na spokojnie? i tak wszystko jest wolą bożą, wszak nic nie dzieje się bez jego pozwolenia i przyzwolenia. dzisiaj wymac***ecie rękami, wykrzykujecie niejednokrotnie wstydliwe słowa, a później udajecie się do domu pańskiego i już tam nie przyjmujecie prawdy o potrzebach waszej Świątyni oraz parafialnej wspólnoty z takim entuzjazmem. wydajecie setki złotych na bilety, na abonamenty telewizyjne i inne niby to cywilizacyjne osiągniecia, a już na potrzeby bliźniego, na caritas i na wspólnotę nie jesteście tak hojni ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś niedobrego dzieje się z Tobą. Zaczynam się martwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że wielu doszło do wniosku co do miejsca Jakuba. Dawno temu Kuba przesytraszył się Kameruńczyka, więc uznałem, że jeśli się nadaje do kadry, to na pewno na innej pozycji. Ostanio dostrzegłem w Kubie siłę uderzenia. Napisałem TU, że musi poprawić celność strzału (uderzenia). I poprawił. Fuks? Chyba nie. Kuba będzie trafiał częściej. Natomiast Robert jest uzależniony od zupełnie innych dograń. Jeśli nie pokaże umiejętności urywania się od obrońców, to nie będzie skuteczny. Jesteście niewolnikami. Przykro mi, nie pomogę. W RP będzie coraz gorzej. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak po prawdzie to zespół z Ukrainy był lepszy, nasi mieli więcej szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska reprzentacja pokonała RFN. Pamiętam, że Niemcy wydawali się o klasę lepsi. W tym dniu reprezentacja Niemiec była słabsza i uległa. Czy mam to udowodnić? Polska wygrała uczciwie, więc w tym meczu była lepsza. Zrozumiano!!!! Ukraina też wydawała się silniejsza. WYDAWAŁA!!!! Zrozumiano!!!! Reprezentacja Polski wygrała, więcpikarze Ukrainy byłi słabsi i ulegli Polakom. Zrozumiano!!!! Na razie zabroniłem udział w naturze trąbom. Gdy im na to przyzwolę, to TIRY będą w powietrzu. Zrozumiano!!!! Wygląda na to, że wielu doszło do wniosku co do miejsca Jakuba. Dawno temu Kuba przesytraszył się Kameruńczyka, więc uznałem, że jeśli się nadaje do kadry, to na pewno na innej pozycji. Ostanio dostrzegłem w Kubie siłę uderzenia. Napisałem TU, że musi poprawić celność strzału (uderzenia). I poprawił. Fuks? Chyba nie. Kuba będzie trafiał częściej. Natomiast Robert jest uzależniony od zupełnie innych dograń. Jeśli nie pokaże umiejętności urywania się od obrońców, to nie będzie skuteczny. Jesteście niewolnikami. Przykro mi, nie pomogę. W RP będzie coraz gorzej. Zrozumiano!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dobra zmiana - nawet reprezentacja Polski gra lepiej. Czujecie to? - poważnie. Tu jest Polska!
Jeszcze odsunac pis od włądzy i jest nadzieja dla tego biednego kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...