Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Arena Lublin ratunkiem dla Górnika Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lipca 2016 o 07:52 Powrót do artykułu
16 lat jeździłem do Łęcznej z ofleglosci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Porażka
0
Dziękuję,ale do Lublin na mecz nie pojadę
0
To zobaczycie jak będą wyglądać trybuny przy jakimś dołku drużyny.....Janusze i napinacze internetowi nie wydadzą nosa z domu na stadion
0
Czemu Lublin za darmoche ma dostać ekstraklase!!!!!!
0
Bojkotować!
0
Wstyd kopalnio wstyd! !!!
0
Brawo !!! Jedyna rozsądna decyzja. W Lublinie ekstraklasa ma sens ,w Łęcznej nie.
0
Cholerny Lublin
0
Lublin łapy precz od Górnika!!!!!
0
Kibice Lublina Bojkotować na całego ten chory pomysł! Automatycznie po wejściu Górnika do Lublina Motor i Lublinianka nie wytrzymają tego "wybryku "
0
A kto będzie im kibicować? Przecież mecz to nie stypa!!!!
0
To niech klub nie liczy, że sprzeda jakieś karnety. Ja na pewno nie kupię. Na mecze Górnika chodzę kilkanaście lat, ale chodzę w Łęcznej. W Lublinie nawet raz się nie pojawię. Górnik to klub zagłębia węglowego, a nie Lublina, który z górnictwem nie ma nic wspólnego! Górnik tylko w Łęcznej!
0
wybudowali sobie w Lublinie stadion dla jakiegoś beznadziejnego klubu, to niech teraz dokładają sami. To nie pomoc dla Górnika, tylko łaska dla Lublina. Górnik jest z Łęcznej, a Lublin niech się martwi o Motór.
0
Artykuł rozumiem w ten sposób, że Kopalnia jako główny sponsor mobilizuje Górnika do racjonalizacji wydatków a nie oszczędności za wszelką cenę oraz poszukiwania innych źródeł finansowania (do pracy włodarze) a nie czekanie na "mannę z nieba". Należy zwrócić uwagę na powstałe zadłużenie, kto doprowadził do tego i w jaki sposób (samo się zrobiło ?). Czy osoby, które doprowadziły do tego stan Spółkę zostały z tego rozliczone. Rozwiązania narzucone przez Kopalnię uważam za bardzo racjonalne. Pomysł aby, niektóre mecze Ekstraklasy ( te bardziej komercyjne) rozgrywane były na Arenie Lublin, przy jednoczesnym wsparciu Miasta, uważam za słuszny. Bojkot tego rozwiązania przez 300 osobową grupę kibiców z Łęcznej, chore ambicje tych osób nie mają znaczenia oraz sensu przy osiągnięciu celu strategicznym jakim jest utrzymania Klubu z Lubelszczyzny na najwyższym szczeblu rozgrywek krajowych piłki nożnej.
1
Górnik Łęczna wypad z Lublina.
0
powinni połączyć te kluby.
1
wiedziałem że przyjdzie taki czas że to Górnik będzie prosić o nasz stadion...i tak na meczach w Łęcznej jest dwa razy więcej Lublinian niż miejscowych!...
0
sam przyjdziesz frajerze do nas do Lublina na kolanach aby Lublin raczył użyczyć Górnikowi stadionu...nasz Motor to trzecia liga...ale niedlugo przejmie was bo sie wykrwawicie na prowincji jak niegdyś Amica i Groclin...
0
Górniczku witam Cię serdecznie w Lublinie. Ja na twoje mecze na pewno chodzić będę, pomimo tego że kibicuję też Motorowi a nawet Lubliniance. No ale Ektraklasa to jednak Ekstraklasa! Mam szacunek dla Ciebie Górniczku, bo przy skromnych środkach "wykręcasz" całkiem dobre wyniki - najlepsze na Lubelszczyźnie.
1
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: