Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Avia i Powiślak zagrają w półfinale Pucharu Polski LZPN

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2017 r. o 22:14 Powrót do artykułu
no reszka otwieraj szampany pierwsze zwycięstwo za twoich rządów. szkoda ze z 4 ligowym i to średnim zespołem. Łapa uratował ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reszka do dymisji, sukces wielki bo 4 ligowca ze wsi ograli!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od dwóch tygodni to samo chłopaki trenują ciężko pracują a wyników nie ma. Może wkońcu prezes i trener pójdą po rozum do głowy i posadzą Orzędowskiego na ławie i zaczą grać by zwyciężać  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co musi się wydarzyć żeby Burmistrz Jakson dojrzał do decyzji aby wywalić prezesa Reszkę??? Puchar wygrany z dziećmi na orliku. Pół roku bez wygranej w lidze!! Albo wywalisz Prezesa albo za rok my przy urnach wywalimy .....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czemu akurat mnie mają posadzić na ławce??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to jest ten szumny rozwój avii? Miały być nowe grupy dziecięce w siatkówce i nodze, a są tylko obietnice bez pokrycia. Typowy PiSuar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drużyna przegrywa hejt trolli. Drużyna wygrywa też hejt. Akurat dzieci do Avii przybywa. Byliśmy na zebraniu i nie było gdzie usiąść. Zasady jasne i przejrzyste a trenerzy zadowoleni że wreszcie nie są sami i mogą liczyć na działaczy. Niestety trolle muszą się czymś żywic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trolle tak maja coby nie było to zle.Nawet jak wygrali to zle Wezcie sie ogarnijcie i zajmijcie swoja praca chyba ze polega ona na.pisaniu tych bzdurnych komentarzy Jako.rodzic jestem.zadowolony z treningu dzieci i klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sezonie 12/13 będąc w KL. O Powislak powinien zagrać w Finale Wojewódzkim ( po zwycięstwie ze S. Kraśnik za trenera Makarewicza) dostaliśmy walkowera za to , że zagrał zawodnik nieuprawniony ( 20') po błędnej informacji z Lzpnu! Pamiętamy  Może teraz uda się tam dojść po zwycięstwie z Motorem ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do tylko avia. Jestes zakuty PO-wski leb.Idz do psychiatry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie zdjecie prezesa Avii?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co autograf chcesz? Może tekst: Dla głównego hejtera, arcytrolla Pimpusia Sadełko- Prezes Zarządu MKS Avia Świdnik?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Master of Hejt - doktor Psina dobrze, że artykułów nie pomyliłeś, tak jak ostatnio. Motor też grał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto to pisze na tym lubsporcie ze Avia gra lepiej niż wcześniej? Reszka albo Łapa płaci tym dziennikarzom? Bo kibice to nie są niedorozwinieci i widzą jak jest lepiej. I jak to wina Ziara to ja jestem święty Mikołaj. Cała wina to ten pisowski zarząd który zjawił się w Avi i wszystko się zacieło. Ale kreują walczą tylko ta kropka nad i
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łapa nie zganiac winy na Źiara to ty za wszystko jestes odpowiedzielny. Jak zaczales te swoje szponcenie w wiadomym celu to było z dnia na dzień coraz gorzej. Ale ci co cie znają to wiedza o czym mówię. Cel osiągnąłes ale nie sportowy i nie czaruj ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...