Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety EURO U21 2017 na mecze w Lublinie rozeszły się błyskawicznie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lutego 2017 r. o 10:01 Powrót do artykułu
Można edytować dane za opłątą, więc jak sprzedadzą to bez problemu zmienią pesel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bilety zdecydowanie za tanie i taki Mamy skutek. Chcąc pójść trzyosobową rodzinną i teraz kupić bilety po 100 zł. To lekka przesada. Pewnie obnizą przed meczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli jest ktoś zainteresowany biletami na mecz Polska - Anglia U-21 to proszę o kontakt celem wskazania danych do biletu: biletypolskaangkia@gmail.com *bilety będą w koszyku do 22.02.2017 roku do godz. ok. 6:00
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chętnie kupię 3 bilety na Mecz Otwarcia po " normalnej " cenie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skandal  konicy sprzedaja teraz od 95 po 141 zł za bilet ***s://***stubhub.pl/bilety-na-polska-slowacja-uefa-euro-u21-2017/ev159648
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małe szanse ale próbuj żebyś dostał bilety po normalnej cenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że niektórzy mają straszny ból tyłka. Nikt wam nie bronił posiedzieć w nocy i kupić sobie bilety. Od początku na stronach było info, że kto pierwszy ten lepszy. Ale niektórzy frustraci uważają, że wszystko im się należy poza kolejnością!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po " normalnej " ale nie 95 zł , lecz dodatkową opłata za np. Zaplniczke która będzie wraz z biletem. A tak swoją drogą czy to jest do końca legalne aby odsprzedawać bilety po innej cenie niż na bilecie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwije się na janext@poczta.fm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
normalny napisał:
Komunikat o otwarciu sprzedaży pojawił się o 1.00. kilka minut później były. Kupiłem po 8 na oba mecze Polaków. Dla prawdziwych kibiców nie ma rzeczy nie do zrobienia :) Tylko trochę nie wyspany jestem. Po raz pierwszy cieszę się że mamy ten stadion i Prezydenta, dzięki któremu ta impreza tu jest i to na otwarcie. Nie oszukujmy się, ale bez jego lobbowania nie było by nic.
normalny napisał:
Dać plebsowi igrzyska i będzie szczęśliwy! Co tam, że pod ten stadion dojedziesz ul. Krochmalną, urywając koła na pozapadanych studzienkach. Co tam, że pod ten stadion dojedziesz al. Unii Lubelskiej po rozpadającym sie moście, na którego remont nie ma pieniędzy, bo Żuk woli remontować stadion lekkoatletyczny i budować baseny.
normalny napisał:
Ważne, że Żuk zbudował wam stadion. Plebs zadowolony. W sobotę pójdzie na stadion, a niedzielę spędzi w kolejnej galerii handlowej zbudowanej dzięki Żukowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lato83 napisał:
Chętnie kupię 3 bilety na Mecz Otwarcia po " normalnej " cenie .
Odezwij się na janext@poczta.fm może będe miał 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kupiłem 24 szt biletów (dla znajomych)  3 konta po 8 szt  na mecze Polaków w Lublinie  około 5 rano. Miałem farta bo dzisiaj o tej zaczynałem pracę. Ale o 6 rano było już po biletach 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko pokazuje bezużyteczność tego stadionu. Za duży na Motor, za mały na reprezentację!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adam napisał:
normalny napisał:
Komunikat o otwarciu sprzedaży pojawił się o 1.00. kilka minut później były. Kupiłem po 8 na oba mecze Polaków. Dla prawdziwych kibiców nie ma rzeczy nie do zrobienia :) Tylko trochę nie wyspany jestem. Po raz pierwszy cieszę się że mamy ten stadion i Prezydenta, dzięki któremu ta impreza tu jest i to na otwarcie. Nie oszukujmy się, ale bez jego lobbowania nie było by nic.
normalny napisał:
Dać plebsowi igrzyska i będzie szczęśliwy! Co tam, że pod ten stadion dojedziesz ul. Krochmalną, urywając koła na pozapadanych studzienkach. Co tam, że pod ten stadion dojedziesz al. Unii Lubelskiej po rozpadającym sie moście, na którego remont nie ma pieniędzy, bo Żuk woli remontować stadion lekkoatletyczny i budować baseny.
normalny napisał:
Ważne, że Żuk zbudował wam stadion. Plebs zadowolony. W sobotę pójdzie na stadion, a niedzielę spędzi w kolejnej galerii handlowej zbudowanej dzięki Żukowi.
Popatrz ile dróg wybudował/wyremontował Żuk i nie gadaj bzdur. Jak będziesz chciał to napewno znajdziesz jakąś starą, niewyremontowaną. Nie wszystko na raz. A dla takich jak ty wystarczy ferdek kiepski w tv i czteropak z biedry za 500+. Marudo. Siedź i marudź dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cała armia frustratów jęczy teraz w internecie że biletów nie kupili i że tak szybko się rozeszły...myślał jeden z drugim że przyjdzie sobie rano do pracy na siódma i sobie spokojnie kupi bilecik popijając kawkę...zamiast jęczeć trzeba było warować przy kompie pół nocy jak to zrobili ci co te bilety mają...zresztą ci co są w temacie to wiedzieli że bilety rozejdą się "w pięć minut" i trzeba pilnować czasu od północy..zwłaszcza że takie tanie to raz a że Euro w Lublinie drugi raz się nie zdarzy to dwa...byłoby za proste aby takie bileciki ot tak kupić sobie na spokojnie za dnia...a skoro kto pierwszy ten lepszy jak zapowiadali to żeby bilet mieć na Słowację trzeba było przy kompie tkwić i czekać...a cierpliwość jest cnotą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby bilety były IMIENNE - to by mozna było je kupić do teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze są dostępne bilety na mecz Szwecja - Słowacja. Nie czekać tylko BRAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kupię 2 bilety :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na mecz Polsa - Słowacja ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stawiam krate wódy że na tych dwóch meczach frekfencja nie wyniesie wiecej niz 20tyś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...