Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka nadal będzie sponsorować Górnika. "Jesteśmy z nim na dobre i złe"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 czerwca 2017 r. o 07:11 Powrót do artykułu
Najlepsza widomośc dnia Sponsor zostaje i ma placić minimum na poziomie roku ubiegłego .Tutaj widzę brak spójności ,kibiców .Mam pytanie do kibiców Górnika czy jak będą grali w Łęcznej będziecie płacić więcej za bilet ,ponieważ wielu mieszkańców będzie zostawało w Lublinie ,powtarzam że większe zyski są w Lublinie bo janusze nie golasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janusz napisał:
Najlepsza  widomośc dnia  Sponsor       zostaje  i ma    placić minimum na poziomie roku ubiegłego .Tutaj widzę brak spójności ,kibiców  .Mam pytanie do kibiców Górnika czy jak będą grali w Łęcznej będziecie płacić więcej za bilet ,ponieważ wielu mieszkańców będzie  zostawało w Lublinie ,powtarzam że większe zyski są w Lublinie bo janusze nie golasy
Ta już widze jak lubelaki z Areny tłumnie walą na w przyszłym sezonie ponownie na Arenę by obejrzeć mecz z Puszczą Niepołomice, Bytovią czy inna Pogonią Siedlce (z całym szacunkiem dla wymienionych drużyn), przychodziliście na Arenę bo była ekstraklasa i tyle. Ot cała tajemnica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
miasto Lublin ponosiło koszty organizacji 18 meczów, kilkadziesiąt tysięcy zł za jeden!!! Czy mnie-podatnika miejskiego pytał ktoś o to na co wydają moje pieniądze? Dlaczego mam dopłacać do tego beznadziejnego kilubiku z Łęcznej?
  Tym się powinien zająć prokurator. Z jakiej racji samorząd miasta Lublin płaci podatkami jego mieszkańców na jakiś klub z innego miasta odległego o ponad 30km? Może jeszcze płaćmy Łęcznej za remonty dróg itd. które sobie w tym miasteczku robią? Przypomnieć trzeba że na komisji sportu gdzie Górnik żebrał jeszcze o 2mln zł podatków lublinian, padło że koszt jednego meczu tej drużyny to 72 000zł. Czyli miasto zapłaciło 1 296 000zł z Naszych podatków na coś co z Lublinem związane nie jest, nie było i nie będzie. Do tego trzeba napisać że ten Górnik miał, czy tam nadal ma, bo teraz to nie wiadomo - biura na stadionie i dostawał powierzchnię na sklep na stadionie czym się chwalili na swoim profilu na facebooku. Czy za to też zapłacili mieszkańcy Lublina??? Do MOSiR-u powinien wejść prokurator i się tym zająć. To ma wszelkie znamiona nielegalnej pomocy publicznej w dodatku dla podmiotu nie z Lublina... SKANDAL! W takim układzie jak widać, nie dziwota że wpływy z dnia meczowego były większe bo Górnik nie musiał opłacać organizacji meczu. W związku z ty mnawet jak co  mecz robili promocję na bilety i część rozdawali za darmo to zarabiali więcej niż U SIEBIE. Bo Lublin dawał im to za darmo... Każdy myślący chyba to zauważa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak drodzy Państwo na jakiej podstawie prawnej miasto Lublin finansuje klub piłkarski z innego miasta ?????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antygórniku zamiast wylewać swoje żale po raz kolejny na inernecie możesz powiadomić prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa przez ratusz. Albo dogadaj się z tobie podobnymi tutaj i złóżcie pozew zbiorowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszedzie dobrze w domu najlepiej.Wracajcie do siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusze przyjdą na Górnika na Arenę nawet w I lidze, bo w Lublinie niestety piłki na tym poziomie nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto by sie tez przyjrzec ile milionow wdupił na Motur Szarowola ratusz, przes ostatnie 3 lata i czy za ta kase Montex by nie grał w Lidze Mistrzyn zamiast Szarowoli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszą mnie wypowiedzi ,którzy mają klapki na oczach i uszach ile to Lublin poniósł kosztów za to że Górnik gra na Arenie a ja się pytam a ilu piłkarzy Górniaka o raz osoby fizyczne zostawia kasę w Lublinie opłata mieszkania zakupy w sklepach w resteuracji komunikacja itd. ,ba wiele zawodniczek kobicej piłki mieszka w Lublinie i zostawia kase jak pani Kamczyk snajperka .Dzięki Górnikowi wielu odwiedza Lublin ,o którym mówiono w całej Polsce jak i komentowano w Eurosporcie 1 lub 2
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pajacu troche sie zorientuj zanim bedziesz belkotal stadion zostal zmodernizowany wymieniono oświetlenie wyremontowano szatnie itd itp zrobiono wszystko pod ekstraklase no ale zal du*e sciska ze wroca do siebie a nie do januszy z lublina 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za te wsparcie od miasta jakieś darmowe bilety dla podatników może? Byłaby większa frekwencja na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...