Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogdanka nadal będzie sponsorować Górnika. Umowa podpisana

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 czerwca 2016 r. o 19:57 Powrót do artykułu
No z tym Lublinem to niech się nie rozpędzają, Arena jest Motoru czy Lublinianki i niech tak pozostanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Prezesie Szlaga niech Pan deleguje osobę do pilnowania sposobu wydatkowania przyznanych pieniędzy. Zobowiąże włodarzy klubu - tak siebie nazywają - do pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stare metody propagandy wracają - Akademia Piłkarska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion w Łęcznej posiada nadzór infrastrukturalny z PZPN. Arena Lublin nie posiada licencji na Ekstraklasę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
enea to koniec Górnika.Za rok może dwa ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Won od Lublina !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako że IV ligowa Lublinianka nie będzie rozgrywać meczów na Arenie, to zwalnia się miejsce dla Górniczka. Ciekawe ilu ludzi przyszłoby na hiciory z Legią, Lechem albo Śląskiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wynocha na wieś to my lublinianie ze swoich podatków wybudowaliśmy arenę łęczna niech gra u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech grają w Lublinie. Mi się do Łęcznej nie chcę jeździć a oglądać mecze Motoru ze Spartakusem Deleszyce albo Cosmosem Nowotaniec nie za bardzo mam ochotę. Lubelak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tak będą grać w Łęcznej .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech grają w Lublinie. Mi się do Łęcznej nie chcę jeździć a oglądać mecze Motoru ze Spartakusem Deleszyce albo Cosmosem Nowotaniec nie za bardzo mam ochotę. Lubelak
Bo jesteś typowym januszem ktoego nikt nie chce na stadionie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Niech grają w Lublinie. Mi się do Łęcznej nie chcę jeździć a oglądać mecze Motoru ze Spartakusem Deleszyce albo Cosmosem Nowotaniec nie za bardzo mam ochotę. Lubelak
Bo jesteś typowym januszem ktoego nikt nie chce na stadionie!
H.j mnie obchodzi czy ktoś mnie chce czy nie chce. Kupuję bilet i idę. Jak mam ochotę to nawet na trybunę VIP z cateringiem i darmową Perełką. A co, stać mnie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W całej Polsce TYLKO Motor Lublin  ma stadion na aż 15,5 tys. miejsc siedzących ..... i jednocześnie jest klubem 3-ligowym (czwarta klasa rozgrywek). 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik powinien się przenieść do Lublina i zmienić nazwę na ZAGŁĘBIE LUBLIN nie mylić z Lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni sie z Motorem połączyć tak jak Lech z Amicą czy Polonia z Groclinem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówi pan p. Szlaga iż kopalnia i jej załoga identyfikuje się z klubem ,a co pan zrobił jeśli to prawda że kwota jest niższa.Odkąd pan jest w kopalni nie widać żeby pan identyfikował się z klubem,wręcz przeciwnie najlepiej by go pan zaorał.W oczach ma pan tylko osiągnięcie wyższego zysku a ludzi ma pan za nic.Nie ma zgody i nie będzie na występy Górnika w Lublinie.Myślę że załoga kopalni na to nie pozwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor pokazał ilu kibiców ma na pucharze Polski z Chełmianką wszystkie Janki woleli palić grilla niż iść na mecz Spartakusa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkim dzieciom i Januszom oderwanym od grilla przypominam że na Motor w starej II lidze chodziło nie za dużo ludzi średnia 2 tys.na mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spartakus niech się połączy z wulkanem tepiutków to od razu w bonusie dostanie 5 hektarów buraków kilka rzadków marchewki 2 kozy od samego sołtysa i remize na weekendy na odstres dla piłkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha jak wam nie wstyd Wielcy Motorowcy chodzić na Spartakus i go dopingować!? kibice Górnika po zmianie nazwy potrafili pokazać co o tym myślą i wymusili na władzach przywrócenie nazwy GÓRNIK a wy co? ha ha Spartakus gol Spartakus gol! Na wschodzie tylko Spartakus!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...