Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Brzozowski: Jak najszybciej zapomnieć

Utworzony przez zenek z lasu, 9 marca 2009 r. o 18:20
"Jakie plany sportowe ma klub, związane z sezonem 2009 po zdobyciu tytułu Drużynowego Mistrzostwa Polskie Nieprofesjonalne?" rozumiem, że autor wywiadu może mieć problemy z językiem ojczystym, ale żeby w redakcji nikt nie zwrócił na to uwagi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe w końcu ktoś sie dobrał do Z.Czarnego!! Brawo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem taki: zbyt pieknie to wszystko wyglądało, darmowa beczka piwa dla kibiców, bankieciki niczego sobie...a prawda wyszła na jaw i bardzo dobrze...A panek Czarny to lepiej niech sie nie zjawia na stadionie...choć i tak o tym dowie sie cała Polska haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehehehe jeżeli ten Pan ma być sponsorem Rempałów czy Klimka to wspolczucia żuzlowcy... Mam nadzieję że nie bedzie logo tej firmy w programie zawodów...i tego łba Z.Czarnego na stadionie...wiecznie udającego małego ludzika a ubranego w garnitur za 2 zł kupionego w ciuchlandzie hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkretne pytania i konkretny wywiad... brawo...ps. pytanie do gazety, dlaczego w dzisiejszym wydaniu gazety nie bylo tego wywiadu? Czy bedzie opublikowany w gazecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sponsora do wora
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam sie z poprzednikiem....takiego sponsora to tylko do wora....a i ci co mają coś wspolnego z nim, to adres jest ul. Jana Pocka 17...zapraszamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie chodzę na żużel od jakiegoś czasu chociaż kocham ten sport ! jestem zwykłym kibicem i widzę że w lublinie nie będzie żużla do puki będą rządzić sponsorzy przekroju Siwek , Czarny a teraz bezrobotny wiceprezydent Wojciechowski który niema żadnego pojęcia o prowadzeniu klubu żużlowego - czyżby panie Prezydencie kampania wyborcza ...? lubić ten sport to nie wszystko trzeba go kochać i mieć pojęcie o prowadzeniu klubu !!!! a i gratulacje więcej takich sponsorów w Lublinie - mam nadzieję że w Lublinie i (mam cichą nadzieję ) całej POLSCE znajdzie się sponsor który wspomoże lubelski klub ale myślę że nie na takich zasadach jak dotychczas ! zachęcam sponsorów na takim poziomie rozgrywek to nie są kosmiczne pieniądze - ale jeden warunek pełna kontrola nad wydatkami - i jest reklama !!!! aha i "ziułek,, wróć !!!!!!!! mam nadzieje że amatorzy dadzą sobie radę a co do rozgrywek 2 ligi zawodowej mam wątpliwości - znowu lipa ! pozdrowienia dla kibiców , J 23 !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
minimum uczciwosci- nie tylko dziennikarskiej, ale ludzkiej- nakazywałoby zaprezentowanie stanowiska drugiej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie, troszkę pokory by sie przydało w tym co piszecie, bo az sie czytac tego nie chce... Moze gdyby jezdzil w Lublinie ktos na prawde dobry to kasa by byla od miasta, a nie od prywatnego sponsora, Nazywanie Czarnego pseudosponsorem to gruba przesada, Czarny i tak włożył w ten interes dużo pieniedzy czasu energii ,a teraz jakis byle zawodniczek bedzie go obsmarowywał... Mogę sie złożyć, że piwko ktore stawial czarny smakowało, bankieciki tez byly ok. Wiec po co teraz kogos obczerniac ? Tym bardziej ,ze to jakies plotki ,ktore nie maja zadnego uzasadnienia, Ale cóż, taka natura 'kibica' , jak jest dobrze i sie wygrywa to sie kibcuje, a jak sie noga podwinie to się gębę otwiera. Pytanie tylko po co ?ŻENADA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy sie nazywacie kibicami ? ? ? ? ? ? ? Przedrostek pseudo to się wam nalezy ! !! !! !! !! !! !! !! !! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...