Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Filip Drozd (Motor Lublin): Musimy się szybko otrząsnąć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 czerwca 2016 r. o 21:37 Powrót do artykułu
niech ten motorek lubelski cieszy się, że sędzia nie uznał dwóch bramek wcześniejszych dla Olimpii bo byłoby aż 0:3 i mogliby do Elbląga jechać dziadami i juniorami... W Elblągu Olimpia dopełni formalności...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech oddadzą pieniądze które miasto wyslozylo w tą drużynę bez ambicji. Bez pomysłu tylko wyluczony schemat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Balonik naPOmPOwany bąkami cebulo-czosnkowymi pękł już po 1 meczu. A propaganda tak dobrze żarła a tu buch i kicha. A jeszcze dzień i odzwyczaiłby się od jedzenia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filip a jak wy strzelicie bramkę jak nawet w bramkę nie umiecie trafić ŚMIECIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
otrząsnąć to trzeba było się w 2 połowie i podawać do wolnego Stachyry a nie kiwać się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak nie awansują do II ligi - a wiele na to wskazuje - będzie więcej kasy na piłkę ręczna i koszykówkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam te wszystkie komentarze to mi się śmiać chce. Wielcy znawcy futbolu, którzy dobrze po polsku nie potrafią pisać. Jakby Motor wygrał 1:0 to by się okazało, że już na ekstraklasę zasługują, a tylko potrafią przy klawiaturze gównem obrzucać. Prawdziwy kibic jest na dobre i złe z drużyną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w środę też w plecy taki trener to kicha nic z nim nie osiągną najwyżej przegrają z sokołem sieniawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nam nadzieję że awansują do II ligi i im kibicuję - wiem że będzie ciężko ale liczę na to i chciałbym się nie zawieść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O czym ten "piłkarz" bredzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Były 2 spalone gościu, obejrzyj sobie powtórki !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z taką skutecznością to Panowie w 2 lidze nikt Was nie chce... Mecz w sobotę był niezły...Dawno się tak nie uśmiałem....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żałosny twór na licencji z Szarowoli. Nie ma już prawdziwego Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ani nie pasuje do II ligii ani sie do niej nie nadaje grupa kopaczy ale nie pilkarzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lubelski śmieszny klubik pt. motor na licencji szarowoli, to nic innego jak grupka pedałków biegających za piłeczką haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...