Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak zwierzęta... kurde kurde... ot elokwencja na poziomie.. kurde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MMA to totalna wiocha dla prymitywow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale siara, ten cały Szulak słoma z butó...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurde yyy kurde yyy kurcze yyy O ja...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być ? To mają być zawodnicy? To jakieś popierdułki  klasy C lub D. Ci zawodnicy nadają się ale do wioskowych bójek w filcach  pod remizą lub do bicia zasmarkanych ochroniarzy leszczy z klubów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wicia z cmentarza to napisz jak twoim zdaniem  powinien wyglądać zawodnik  walczący w oktagonie. A siłą rzeczy jak jesteś taki zajebisty zawodnik umiesz się bić  masz technikę  wytrzymałość  dynamikę umiesz obronić obalenia i wiele wiele innych rzeczy to  powinieneś wejść do oktagonu i pokazać wszystkim klasę zawodnika.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" – Trochę tam zaszalałem, kurczę. Gdzieś tam dostałem, coś tam mnie zamroczyło, no ale kurde to jest walka. Jestem kurde znany, z takiej można powiedzieć twardej psychy. Jestem koziorożcem. To wszystko jest dla mojej mamusi, która niedawno zmarła, ona mnie prowadzi, ona patrzy na mnie z góry, a ja mam ten pas i lecę dalej. Teraz wracam do siebie do Namysłowa, gdzie prowadzę swój klub, mam swoich chłopaków. Szulim ma pas i wraca do was z pasem! – powiedział Szulakowski. "   MMA .... czyli remizowe napierd ... lanie troglodytów w krótkich majtkach.    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakim trzeba być osłem aby oglądać tych głupoli , którym do światowej elity MMA brakuje kilkaset lat świetlnych. To są zwykłe pajace. No ale wieśniaki ze wschodniej Polski godnie zasiedli na widowni, kibicowali i podniecali się tymi panienkami z VIII ligi lub jakiejś innej okręgówki. :D  :D  :D  :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że każdy mocny w gębie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku jak byś ciężko trenował tak jak oni to robią to byś inaczej mówił o ich osiągnięciach nikt od razu  nie staje się Maykiem Taysonem , a ty gnij człowieku przy tym komputerze i trenuj bica na myszce dziękuje ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...