Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik – Jagiellonia 0:2. Koniec dobrej passy łęcznian

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 27 sierpnia 2016 r. o 20:05 Powrót do artykułu
Kapelko won Matejakowa won Tymiński won do Białegostoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko to wróg Górnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Jaga brawo Fiodor Górnik? DNO,DNO i jeszcze raz DNO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko nie poleci on ma zadanie wygasić Górnika i jak on to wykona sam odejdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba pierwszy raz podali chyba realną frekwencję. Co to będzie jak przyjdzie grudzień, zima/jesień, deszczowa pogoda i mecz z Niecieczą. Ciekawe czy chociaż 500 osób przyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na meczu ,tego idioty z perkusją nie da się sluchać ! Już lepsza jest grobowa cisza. Ubiparip kontuzjowany i Górnik znowu został bez napastnika.Nikitović powinien do środy kogoś kupić ,bo czarna dupa jak nic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka dobra passa ? że wygrali z Legią z taką formą każdy by z nimi wygrał a remis z Lubinem to sędzia ten jeden punkcik Górnikom podarował Ot mi dobra passa. zaraz się ze śmiechu popłaczę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
7 tys z legii to chyba było na grzybach. Wierni kibice co chcieli się polansowac pokazali że mają w powazaniu arenotwor. A taka była napinka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest dramat.A arenopiknikowcy jakoś ucichli ale ważne że mecz bez kibolstwa buahaha Górnik tylko w Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena lublin nie pomaga. Dziad był dziadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brakuje mi na arenie w Lublinie czerwonych dywanów na VIP. Słyszałem, że marnują się w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe widzę że w końcu żenada dobiega końca.Gdzie Ci S zczekacze ze tak fajnie bez "kiboli" itd.Już po meczu z legła to i frekwencja spada.2800 tys.szal baj najt hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda Górnika, ale chuk w d... arenie Lublin!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdy zobaczyłem wyjsciowy skład z Pitrym wiedziałem, ze to niczego dobrego nie wróży. A wpuszczenie na boisko brutala Tymińskiego to dwersja ze strony trenera. Te człowiek moze wchodzić na boisko tylko wtedy gdy juz nie ma innego rezerwowego i to góra na ostatnie 10 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tyminski beznadzieja ,Drewniak jego wybicia fauli to w 99 procentach porażka.Czy trener nie widzi tego.Leandro powinien to robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frekwencja mala.. bo kto rozgrywa mecze w taki upal o godz.18? Gornik nie gral jeszcze zadnego meczu o 20.30... a i jeszcze jedno myslicie, ze w Lecznej bylo by wiecej kibicow? no tak pewnie wiecej o 50 lysoni!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik przegrywa, Motor zaczął wygrywać to od następnej kolejki na Motorze pewnie będzie lepsza frekwencja niż na Górniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No no nie ma frekwencji bo zła pies,na jesieni będzie zimno,w grudniu śnieg itd.B uahahha idioto w Łęcznej byliby prawdziwi kibice Gornika a nie jakieś janusze z pierdziszewa na biletach po 6 zł buahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko przeniesienie Górnika do Krakowa zapewni frekwencję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dalej dresołysonie olewajcie swój górniczy klub. A to ostatni sezon w historii zespołu w extralidze.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...