Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik jedzie na mecz z Wisłą. Dżala czeka na debiut

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 listopada 2016 o 10:43 Powrót do artykułu
i tak spadniecie patałachy,razem ze swoim prezesuniem kapełko na kolanach będziecie wracać do Łęcznej
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cały Lublin kibicuje!!! Zdecydowanie lepsze widowisko niż Motorynki walczącej o awans (a awans naprawdę baaardzo blisko, na wyciągniecie ręki, jak co roku zresztą heheh).
0
Lublin pokazuje frekwencją (niższą niż na meczach lubelskiego Motoru) jak bardzo kibicuje przybłędom z Łęcznej.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Lublin pokazuje frekwencją (niższą niż na meczach lubelskiego Motoru) jak bardzo kibicuje przybłędom z Łęcznej.
to moze byc nizsza frekwencja niz na moturze?
0
dlaczego tu wszyscy wypowiadają się tylko na temat frekwencji a nie samych zawodników, meczów itp
0
Zobaczyłem skład Gornika na mecz z Wisła - Tymiński i Grzelczak w pierwszym składzie - pewne baty ! Wydaje mi sie, ze trener Rybarski jakby odleciał.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: