Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
cała polska smieje sie z lublina ***s://twitter.com/stspolska/status/757607767637159941
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie są ci wszyscy "prawdziwi kibice" którzy zapowiadali ze przyjdą na arene żeby zjeśc kiełbaskę oglądając szoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacunek dla kibiców którzy nie pojawili się na stadionie pokazując w ten sposób że są zdegustowani ustawek przy zielonym stoliku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezła frekwencja , w Łęcznej byłaby dużo niższa. Na następny mecz bilety kupimy w internecie , a bojkotom dziękujemy ,że dorzucili się do budżetu(choćby jednogroszówkami).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest komplet gdzie jest komplet oto włodarze lublina zabiją kolejny klub. Prezydent Żuk jest fantastycznym menadżerem ale nie rozumie że wyniku i drużyny i kibiców nie można kupić czy załatwić. To dotyczy Startu którego leją wszyscy zatrudniania trenerów i działaczy nieudaczników w Motorze czy próby zainstalowania Górnika w Lublinie. Prezydent Żuk ma wiele talentów ale sportu nie rozumie w ogóle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie redaktorzyno Na wpół pusty stadion ? szybka lekcja matematyki 15 000 / 2 = 7 500 A na stadionie bylo 3000 ludzi czyli 3 000 / 15 000 = 1/5 a to nie jest PÓŁ nawet nie jest ĆWIERĆ ! to jest pośmiewisko na całą polskę Wiat kapelko wiwat enea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie jest doping gdzie jest doping
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co jednogoroszowki smierdza w paniczom w lublinie ? przeciez lubelszczyzna to biedny region nie ma w lublinie duzego zakladu pracy wiec ludzie odkladali calymi miesiacami te groszowki robiac zakupy w marketch i domagajac sie ich zwrotu w przypadku gdy przy kasie uszlyszeli MOGE BYC GROSIK DŁUŻNA ? :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzieki tym groszowkom w kasach przynajmniej bylo pelno :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe bo ja czytałem co innego.Wstyd to chyba dla takiej zawziętości (o sędzowaniu nawet nie wspomną).Brawo dla Górnika za waleczność,a od dziś tego ekstraklasowego bagna mi nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopaki walczyli jak nigdy ... lysonie jak zwykle dali pokaz debilizmu i braku pomyslunku! Blokowanie kas gdy druzynie grozi rozwiazanie to jakies kuriozum! Pogonic te cholote palami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że ten sezon zakończy ekstraklasę Górnika.Po pierwsze z powodu sędziowania,po drugie z powodu takiego zachowania jak płacenie jednogroszówkami żeby zablokować wejście,a potem pisać że było mało ludzi.Górniku,dziękuję za wspaniałe emocje,za waleczność,ale nie warto się wysilać,bo nie ma dla kogo.Cokolwiek się stanie,zawsze będę Was lubić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły meczyk, fajnie się oglądało. Szkoda porażki, ale było blisko. Brak żółtego (M) bydła na stadionie, brak durnych zabaw typu szkocja i inne pajacyki więc w końcu można pooglądać mecz w spokoju. W kolejnych meczach liczę na lepszą frekwencję - dziś słabo bo mecz na tygodniu, wakacje itp. No i totalna marketingowa porażka - o fakcie rozgrywania meczów na AL poinformowano na ok. tydzień przed meczem, więc udać się nie mogło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pytanie do "najwierniejszych kibiców". Czy Wy kibicujecie zepołowi, czy stadionowi? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli cała ta "Ekstraklasa" trzyma taki poziom to ja dziękuję. Można to było obejrzeć raz w TV ale żeby się tym ekscytować, toczyć jakieś wojny i płacić za oglądanie na trybunach?!? Przy piłce nożnej "made i n Poland" szachy korespondencyjne są bardziej emocjonujące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
biedne te rylce z łącnej że na bilety zbierają puszki i płacą groszówkami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrali dzieciom grosze na bilety, bo grube zapłacili sędziemu. Prawdziwi górnicy z grodu dzika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stadion byłby pełny po brzegi ale to co zrobili ci "kibice" to masakra, wszystkie kasy zablokowane przez jakiś idiotów płacących po jednym groszu, nikt ludzi w kolejkach nie powiadomił nawet co się dzieje. Organizatorzy i policja bezradni. WSTYD! P.S i oni nazywają się kibicami Łęcznej - żenada!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuchajcie frajerzy spod stadionu! Jesteście frajerami bo toczycie wojny z prezesami a cierpią piłkarze! Prawdziwy kibic na zawsze z drużyną a drużyna to piłkarze i trenerzy a nie prezesy! To już fakt wiec musicie się pogodzić z tym ze górnik gra na arenie i wasz protest tego nie zmieni!!! Mnie prezesi nie interesują tylko Serek, Grzesiek i reszta chłopaków! A frajer niech dalej zbiera jednogroszówki....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na pikniku rodzinnym byli widzowie niewierni i bardzo mierni. Było cicho jak na pogrzebie tacy to popcornowi kiełbaskowi kibice mlask mlask mlask a będzie gorzej...ciekawe czy 2 tys będzie na Nieczeczy lub Koronie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...