Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jakie cwaniaki teraz na forach, a pod stadionem spuszczona głowa i cichutko stał. Dobrze, że jest internet możecie się tu wyżalić anonimowo i podbudować swoje ego. Bądźcie pewni, że o Górnika będziemy walczyć do końca, miejsce Górnika jest w Łęcznej!!! I dostaniesz Górnika w Łęcznej od przyszłego sezonu. Tylko, że to będzie Górnik bez sponsora z nową podmiotowością prawną w 4 lidze, a w 1 pojawi się Motor Lublin. Tak to uratujecie swój klub.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecz bez dopingu to dramat 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glos rozsadku napisał:
Gdyby ktos w Warszawie powiedzial PROTESTUJEMY bo na maecz trzeba dwadziescia pare kilometrow dojechac - to by go reszta smiechem zabila, gdyby ktos powiedzial ze protestujemy bo prezesi chca zrobic jeszcze lepszy klub to by go do warjatkowa zamkneli.  
glos rozsadku napisał:
Hahaha, dobry żart.
glos rozsadku napisał:
Nawet nie chcę sobie wyobrazić co by było gdyby włdze Legii powiedziały, że od następnego meczu rezygnujemy z Łazienkowskiej, a gramy na Narodowym, bo tam większa poejmonośc i wyższy potencjał marketingowy. To nie jest dwadzieścia parę kilometerów, a jakieś 2 kilometry. Reszta by go "zabiła", ale raczej nie śmiechem.
glos rozsadku napisał:
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....po 24 latach Lublin doczekał się ekstraklasy.......jestem z Lublina, ale dla mnie liczy się prawdziwy futbo......l  Motor tego nie pokaze w 4 lidze....wiec teraz jestem całym sercem za Górnikiem... GKS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i raczej takie jest pomysł. Po sezonie Motor przejmuje licencję Gónika, zmianie nazwę na Enea Motor Lublin i gra w ekstraklasie (chociaż z tym będzie ciężko, bo Górnik to murowany kandydat do spadku), więc raczej w następnym sezonie Enea Górnik Motor Spartakus Lublin zagra na licencji Gónika w 1 lidze. Górnik pewnie dostanie na pocieszenie licencję Motoru na 3 ligę (bo raczej Spartakus Motor w tym sezonie nie uzyska awansu).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak patrzę na terminarz to 9 kolejka z Koroną Kielce to realny termin na pierwsze zwycięstwo Górnika. Może wcześniej jakiś punkt za remis wpadnie. Jak popatrzeć na 2 ostatnie miejsca: Korona, Górnik, to z dużym prawdopodobieństwem tam będzie wyglądać tabela na koniec rozgrywek. Te 2 zespoły sportowo i finansowo-organizacyjnie odstają od reszty stawki w ekstraklasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Enea Motor Lublin -brzmi nieźle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna dostała 2,5 miliona za przeniesienie się do Lublina.Wszyscy wiedzą ze to i tak ostatni sezon Górnika w Ekstraklasie więc dlaczego na koniec przynajmniej Prezesi zarobić nie mogą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka ciekawostka: Mecz Górnika w Lublinie miał najniższą frekwencję w tej kolejce (3574). Nawet w Niecieczy było więcej widzów(4595). Władze Górnika i Lublina pewnie dalej niezłomne i wszelkim środkami będą prowadzić ten projekt. Mam kilka rad, aby jakoś to wyszło. Zrobić promocję na następny mecz i sprzedawać bilety za pół ceny (nominalnej) na każdy mecz. Ale najważniejsze to jakoś przeczekać do września, bo wtedy będzie można rozdać bilety za darmo w podstawówkach i wreszcie uda się zapełnić chociaż pół stadionu. A od października zrobić promocję dla studentów: bilet za złotówkę za okazaniem legitymacji studenckiej i 0,5l Stocka gratis, gwarantuję, że wreszcie stadion się zapełni. ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Górnik za walkę! Dużo zdrowia zostawili dzisiaj zawodnicy na boisku i szkoda tylko sytuacji z 7 min,bo mecz miałby na pewno inny przebieg,a trzy punkty były by w zasíęgu ! Odnośnie atmosfery na stadionie to brak tego dopingu fanów, który przyprawia o gęsią skórkę! Brak atmosfery jaka powina panować w najwyższej lidze co odbija się na widowisku . Stadion ładny,ale od strony organizacyjnej niedociągniecia ! Nagłośnie masakryczne! A kibicom z Łecznej się nie dziwię Lublin żeruje na ich sukcesie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała Polska się śmieje z cebulaków z Lublina. Nie byłem dziś na meczu ale chętnie pójdę na nastepny, zaden cep po podstawówce nie bedzie mi mówił na co mam chodzić a na co nie. Brawo kibole, własnie zraziliście mnóstwo osób do chodzenia na Motur, wprowadzą bilety tylko w kolporterze i necie, ciekawe co cebule wymyślą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorg napisał:
Smieszne ludki z Lublina gdzie ten pelen stadion!!! hahahahaha. Frajerzy którzy byli na meczu dlaczego wy nie kibicowaliscie dziś? bo nie potraficie. większość z was pewnie by nie wymienila paru nazwisk piłkarzy górnika. najlepsze było to ze można było posluchac co krzycza piłkarze i trenerzy, taki był doping na super klapie dumnie nazwanej arena co za smieszna nazwa. gdzie te tlumy kibicow, w takiem malym miescie jak leczna zawsze było więcej kibicow nawet  w poniedziałki i w wakacje. Pelny stadion hahaha marzyciele i ta daremna gazeta dziennik wsvhodni fuj zlikwidować to!!!
Nie podoba się dziennik to wypindalaj na goscia niedzielnego hop hop hop.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dla tych ktorzy uwazaja sie za lepszych Tak was zachwyca Górnik to trzeba było wypełniać stadion w Łęcznej Skro to nie jest dla was problem 25 km to Łęczna zawsze była gościnna. A dla tych którzy nie rozumieją o co chodzi PRAWDZIWYM kibicom Górnika to uwaga wyjasniam: Sport a w tym przypadku piłka nożna to nie jest miejsce na biznesowe i polityczne rozgrywki. Zawsze powtarza się że sport jest dla kibiców wiec trzeba liczyć się ze zdaniem kibiców. Górnik Łęczna jak sama nazwa wskazuje to klub który został założony dla mieszkanców Łęcznej i przez mieszkańców Łęcznej. Wiec nikt nie ma prawa odbierać tego klubu tylko dla tego że jest w najwyższej klasie rozgrywkowej. Górnik w e-klasie to dla wielu cyrk na który pójsc jest modne. A gdzie byliście jak Górnik grał w 3 lidze ? w 2 lidze ? Kogo z was obchodzło to że klub zmienia nazwe na Bogdanka ? Ilu z was jezdzi na mecze wyjazdowe ? W Chorzowie nie widziałem nikogo z was mądrale internetowi. Motor i Górnik po karnej degradacji grali w jednej lidze i były kilka lat temu derby lubelszczyzny. Było wtedy się wymądrzać i walczyć o lubelski klub by grał w E-klasie. Wtedy Górnik by przyjeżdzał do was do Lublina ale jako gość na derby. Kibice z Łęcznej pokazali już że dla nich nie liczy się to w której lidze gra Górnik. Stworzyli nawet swoją własna drużyne Ważne że nazywa sie Górnik Łęczna i gra w Łęcznej ! Więc buractwo które uważa się za kibica bo przyszło na mecz ekstraklasy i pewnie nie zna zawodników na boisku ai czasem cos krzyknie w stylu EJ KU.. FAUL mozna podsumowac krótko BUZIA NA KUBEŁ I NIE BULGOTAC :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam nie bulgocz, sport na wyższym poziomie ( a za taki uchodzi u nas śmieszna ekstraklasa) to zawsze jest biznes i pieniądze, nie onanizuj się tak tym Chorzowem, może się zle tam rozglądałeś. Następny mec bedą bilety tylko w necie i kolporterze i co, dupa zimna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i jeszcze jedno czego się boicie, ze utrudniacie ludziom wejscie na mecz a potem żałosne komentarze, ze frkwencja niska, zagranie rodem z ciemnych lat prl w polsce, żal *** ściska co? chodz prezes pewnie byłby z was dumny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tez zrobiłem screena: ***s://zapodaj.net/c6cb186612752.bmp.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek Polske zbaw!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Frajer to cię zrobił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam gdzie kibole się za dużo wtrącają tam nie ma klubów - przykład Zawisza Bydgoszcz. Ciekawe ile teraz tych "wiernych i prawdziwych" kiboli przyjdzie na mecze Zawiszy w 4 lidze????? Tak samo będzie z Górnikiem - w 4 lidze będzie przychodziło 100 osób, w tym 70 dziadków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1/5 WIDZÓW. PRZEGRANY MECZ. DEBILE RZĄDZĄ KIBICAMI. ZA ROK SPADEK. ALE ZA TO W LUBLINIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...