Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Górnik Łęczna z licencją na I ligę. Smuda zostanie?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 18:49 Powrót do artykułu
Czyli wracają do Łęcznej ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak. Smuda zgodził się zostać pod warunkiem, że będzie to Łęczna, a nie Lublin. Podobnie z licencją - nie chcieli dać na Arenę, ale na stadion Górnika - proszę bardzo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smuda mieszka w Krakowie. Spojrzał na komin FSC - nie dymi. Spojrzał na komin Bogdanki - dymi. "O! Tutaj jest jak w Nowej Hucie! Zostanę (choć nie jestem Mesjaszem)" :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziadu zostajesz bo nikt indziej ciebie nie chce, Smuda nadal chce grać w Lublinie... Ale licencja jest na Łęczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się okazało, górniki z Łęcznej nie potrafią efektywnie kopać w extraklasie, dlatego niech lepiej idą kopać węgiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam. Szmaciarza Smudy nikt nie chciał, natomiast zgłosiła się kolejka chętnych spragniona trenować Górnika. W tym Diego Simeone. Ale postawił ostry warunek - tylko w Łęcznej! Tak mu się spodobało w Google Maps miasto! I stadion. I kibice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powodzenia dla Górniczka!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja też bym sie brzydził łyczno trenowac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie brzydzi się żadnej roboty -nawet Lęczna moze trenowac,co za poswiecenie -petunia non olet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytam te idiotyczne komentarze i coraz bardziej jestem za aborcją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie brzydzi się żadnej roboty -nawet Lęczna moze trenowac,co za poswiecenie -petunia non olet Petunia? To chyba taki kwiat i może faktycznie nie śmierdzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łęczna dostała licencję, ale ............ jest duże prawdopodobieństwo, że zamieni się ligami z Motorem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pecunia non olet czyli pieniądze nie śmierdzą a nie jakaś "petunia' pogięło Cię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My chcemy Górnika w Lublinie na Arenie. Kibice Górnika z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest plan żeby Arena nie stała pusta, w piątek Chełmianka w sobote Górnik w niedzielę Motor, w poniedziałek Avia i to by było coś Ekstraklasa jak nic jeszcze Wisła Puławy no grubo ale to nie wypali bo po u21 tylko festiwal disco polo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze Hetman Zamość i Lublinianka i wszystkie dni na Arenie zajęte :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra ale gdzie będą w końcu grać? Lublin czy Łęczna????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcecie Górnika w Lublinie? Widząc takich Januszy na fb mam wrażenie że Wy chcielibyście Fc Barcelonę na arenie A nie Górnika. Arenowcy popis frekwencji i kibicowania daliście już w ekstraklasie i wystarczy. Ale dzięki temu staliście się w Polsce symbolem żenady bez honoru. Górnik ma swój stadion w Łęcznej. Górnik jest z Łęcznej. Lublin to niewypał. Czas to udowodnił. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby prawdziwi kibice z Łęcznej nie obrażali się na Arenę to frekwencja na trybunach byłaby w granicach 6-7k. Jak na nasze warunki byłby to wynik całkiem niezły i wstydu by nie było. A tak trzeba się wstydzić za kibiców z Łęcznej, że nie chcą wspierać swojej drużyny. Dojazd 30 min. do Lublina to taki problem? Ja dojeżdżałem z okolic Puław, miałem dalej niż Wy... nie narzekałem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro nie problem z dojazdem do Lublina to i nie problem do Łęcznej no chyba ze Januszom nie bardzo się chciało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...