Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kabaret Smile zaprasza na mecz Górnik Łęczna – Legia (wideo)

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 sierpnia 2016 r. o 18:18 Powrót do artykułu
Kabaret zaprasza na kabaret.A ja wolę Motor,a Legie oglądam w telewizji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to powodzenia. Ja kupiłem bilety i idziemy całą ekipą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik tylko w Łęcznej a smile to niech spadają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Smail brawo Ani mru Mru ludzie inteligetni wolą oglonndać mecze w stolicy regionu na poziomie Ekstraklasy czyli jest nas coraz więcej 1.Sosnowski ,Żuk ,Kapelko ,Cugowski ,Bąk ,Kapelko ,Bronowicki? kibic Górnika Stanlej który mieszxka 200 metrów od stadionu Górnika ,co tydzień więcej kibiców rozumie że Górnik powinien grać w Lublinie ,miasto kafejek kultury itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wymieniłeś autorytety świata futbolu hahaha.Dla równowagi pań jagoda,smokowski,Jasina i wielu innych ma zupełnie inne zdanie ale oni na piłce pewnie się nie znają haha.Do tego genialny wpis na twiterze polskiego bukmahera odnośnie widowni w lbn.popatrz,poczytaj dopiero się wypowiadaj.Smacznego popcornu i zimnej coli życzę,przy tym akompaniamencie na pewno piłkarzom gra sie wspaniale.bez pozdrowień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propo kultury to moze niech grają w mediolanskiej La Scali to dopiero byłoby genialne rozwiązanie buahaha.Ze też są jeszcze tacy osobnicy co się na to wszystko nabierają,że brak kasy, ratowanie ekstraklasy itd.A bilety podobno za darmo rozdają.Cóż nasza społeczeństwo zawsze dawało się nabrać,jak nie ruskim to innym.Chodźcie dalej,placcie pieniądze i ratujcie ekstraklasę,ja popatrze z boku jak to wszytko się rozpierniczy i zostanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będę na meczu łączna Góra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krasnik kibicuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na Legie pojadę sobie do Warszawy a na arenę nie pójdę bo nie kibicuje Górników tylko Motorowe. Pozdrowienia dla frajerów z lubelskiego wybierających się na ten mecz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko i Matejakowa zostawcie ten klub
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pod wypocinami o księdzu pijaku komentarze zostały wyłączone?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ksiądz pijany to prowokacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oszukali ludzi z Łęcznej przenieśli drużynę w celu pozyskania nowych sponsorów jakich się pytam , oszuści !!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się wybieram z ekipą na legię i mamy w *** komentarze sztachetek w białych czapeczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam aż Pan prezydent Żuczek zacznie zapraszac moze wtedy sie zdecyduje pojsc :) hehehehehehhe nigdy w zyciu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo !!! Wszyscy na mecz !!!! Jebac sebixów i ich marne życie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie czy ktos podpowie mi gdzie w Polsce lub na Europie klub innego miasta zwiazany z tym miastem gra w innym miescie i odnosi sukcesy ,pomijam szachtar donieck, zreszta takze upada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Troche wstyd, żeby trzeba było zapraszać na mecz :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha ha marny kabaret marne mecze w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten klub to Amica Wronki i gra w Poznaniu. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...