Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil Oziemczuk (Motor Lublin): Auxerre to zamknięty rozdział

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 sierpnia 2016 o 18:56 Powrót do artykułu
Kamil, mogłeś wziąć ze sobą z Avii Wojtka Białka, wtedy awans byłby murowany!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Motor gra w sobotę a w lokalnych gazetach cisza . Na siłę za to promują Górnik coś chyba śmierdzi .
0
Jako kibic Avii Świdnik dziękuję ci Kamil za wspaniałe emocje które dostarczales mi swoją grą oraz bramki jakie strzrlales dla mojej drużyny. Mam nadzieję że jeszcze nie raz zawitasz do Swidnika. Życzę powodzenia w dalszej karierze.
0
a wktorej lidze buczy ten motor?
0
Zdecydowanym faworytem do awansu do II ligi jest KSZO Ostrowiec. A gazety słusznie poswiecają wiecej miejsca druzynym grajacym na zdecydowanie wyższych poziomach. I liga a 4 liga - jest róznica tak czy nie ?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: