Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice Chełmianki nie zobaczą finału okręgowego Pucharu Polski

Utworzony przez 19CH55, 24 czerwca 2013 r. o 20:29
Artykuł nieaktualny! Chełmianka otrzymała 150 biletów i jedzie do Zamościa! Piłka nożna dla kibiców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://chelmiankachelm.futbolowo.pl/news,2020930,.html  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki okręgowy puchar??  Wojewódzki!!!!! Zdejmijcie ten artykuł bo same bzdury, i jak już zostało napisane nieaktualny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł nieaktualny! Chełmianka otrzymała 150 biletów i jedzie do Zamościa! Piłka nożna dla kibiców!
 
Artykuł nieaktualny! Chełmianka otrzymała 150 biletów i jedzie do Zamościa! Piłka nożna dla kibiców!
Te 150 biletów to zdecydowanie za mało - z Lublina gdzieś tylu nas pojedzie. Pozdrowienia dla braci z Chełma, do zobaczenia jutro!! Chełmianka&Motor!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Nie wpuszczać chuliganów z Chełma na mecz. Porządek musi być. A jeśli przyjadą to mam nadziej że Hetman złoi i na boisku i na trybunach tą bandę z Chełma i z Motoru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wskazując na stadion w Łęcznej. W uzasadnieniu tej prośby działacze Chełmianki napisali: „Obiekt ten bowiem jako jedyny w województwie spełnia najbardziej restrykcyjne normy bezpieczeństwa,
Nie znam regionu lubelskiego za dobrze,tym bardziej stadionów ale mam wrażenie że kilka tygodni temu na Motorze było dobrze ponad 1000 kibiców Radomiaka więc chyba Łęczna nie jest jedynym stadionem na Lubelszczyźnie który spełnia wymagania i 300-400  kibiców z Chełma by spokojnie tam weszło.Tym bardziej że Chełmianka to chyba FC Motoru więc tutaj bardziej problem mógł by dotyczyć kibiców z Zamościa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie znam regionu lubelskiego za dobrze,tym bardziej stadionów ale mam wrażenie że kilka tygodni temu na Motorze było dobrze ponad 1000 kibiców Radomiaka więc chyba Łęczna nie jest jedynym stadionem na Lubelszczyźnie który spełnia wymagania i 300-400  kibiców z Chełma by spokojnie tam weszło.Tym bardziej że Chełmianka to chyba FC Motoru więc tutaj bardziej problem mógł by dotyczyć kibiców z Zamościa...
  Jeśli nie jesteś z regionu to Ci odpisze kolego ze Motor ma ZGODE z Chełmianką. To nie żadne FC do tego Chełmianka za zgodę z Górnikiem Łeczna więc też się kilku chłopaków pojawi, myślę ze spokojnie mogło by nas być ok 500-600 kibica, patrząc na dzień tygodnia i godzinę to spora liczba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dobrze. Nie wpuszczać chuliganów z Chełma na mecz. Porządek musi być. A jeśli przyjadą to mam nadziej że Hetman złoi i na boisku i na trybunach tą bandę z Chełma i z Motoru
  Póki co to możesz złoić, ale małego w rozporku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak hco nieh sie leją po ryjah w lesie a nie benda psy lapanki robic a kundlom tyko o mandaty hodzi w lesie nikogo niewinnego niezajebio i nic nie zniszczo hyba ze pare kszakuw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Nie jestem kibicem Chełmianki, ale to co wyprawia LZPN to  już żenada. Pan Krzyszkowski z Wydziału Dyscypliny ma wyraźny problem z czytaniem ze zrozumieniem. Chełmianka wyraźnie zaznaczyła, że organizatorem( gospodarzem) jest Hetman, ale z uwagi na negatywną( wcześniejszą) decyzję policji, to wydział gier powinien wyznaczyć inne miejsce rozegrania finału.  Ponadto Pan Krzyszkowski się kompromituje- w Łęcznej niby potrzebne byłoby zezwolenie na organizację imprez masowych:-), a na to jest za późno. Proszę Pana , w cywilizowanych miastach decyzja na organizację imprez masowych jest wydawana niezależnie od ich liczby na okres roku, stosowanie do art. 30 ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych. W związku z tym nie byłoby problemu z przeprowadzeniem imprezy masowej zarówno w Chełmie, jak i w Łęcznej, Lublinie, Puławach itd. Zamość natomiast takiej decyzji nie posiadał i tam rzeczywiście było za późno,ale o tym doskonale wiedzieliście pozwalając im na organizację meczu.  Ponadto niech Pan nie mydli oczu ludziom, jak to bardzo zależy LZPN na rozegraniu meczu przy jak najszerszej publiczności. Kompromitacja na całej linii, a Chełmianka wytknęła Wam nieznajomość własnego regulaminu, za co należą im się brawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwi mnie postawa policji.Jestem zamościaninem, ale mieszkam w Chełmie i chętnie obejrzałbym ten mecz,lecz niestety mogą wejść tylko kibice z Zamościa i okolic.Przed kilkoma laty policja doskonale dała sobie radę z najgorszymi kibolami Legii i teraz zapewne też by sobie poradziła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
We wtorek w finale wojewódzkiego Pucharu Polski zagrają AMSPN Hetman Zamość iChełmianka Chełm. Na kilkadziesiąt godzin przed startem spotkania udało się dojść do porozumienia w sprawie wejścia na obiekt kibiców gości. - Rozmawialiśmy bezpośrednio z kibiciami z Chełma i na finał wejdzie 150 osób - informujeMarcin Łyś, prezes zamojskiego klubu. Wcześniej klub z Zamościa na podstawie sugestii policji chciał rozegrać spotkanie bez udziału kibiców Chełmianki.   Tagi: AMSPN Hetman Zamość;  Chełmianka Chełm;  Puchar Polski;   CO WY ZA BZDURY PISZECIE  !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...