Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

KMŻ Lublin - Wanda Kraków 64:24

Utworzony przez jan, 2 maja 2010 r. o 21:57
Mecz super tylko ludzie jakim prawem trener gości i słaby sędzia z Krosna szukali wcałm dziury i nie chcieli rozpocząć zawodów,trener biegał i szukał złegotoru i jeszcze kontuziowli zawodnika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mamy lidera i oby tak do końca:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chce powiedzieć że jestem bardzo ale to bardzo zniesmaczony postawą drużyny z Krakowa a w szczególności trenera Cierniaka.Dziwi mnie że tak dobry niegdyś zawodnik w taki sposób prowadzi drużynę złożoną z młodych zawodników.Pan Cierniak jeździł na dużo gorszych torach a tyle miał do powiedzenia na temat lubelskiego.Ale najgorsze jest to że do biegów nie stawali zawodnicy drużyny z Krakowa!Biegi w trzyosobowym składzie!Olewanie kibiców.I nawet Pan Stypuła na koniec powiedział:"podziękujmy zawodnikom gości" a ja się pytam za co ja mam im dziękować???Za to że lekceważą kibiców(przede wszystkim swoich którzy tyle kilometrów przejechali żeby zobaczyć swoich "idoli").Wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd Panie Cierniak.Na brawa zasługuję tylko postawa Stróżyka który jest bardzo ambitnym zawodnikiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...