Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs: Kto najpopularniejszą drużyną Lubelszczyzny? Zapraszamy naszych czytelników do sms-owej zabawy

Utworzony przez nasi, 4 września 2009 o 11:06
a gdzie są numery klubów, bo nie mogę znaleźć
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja też nie mogę znaleźć tych numerów porządkowych.
0
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...y=klubpilkarski
0
dlaczego niema głosowania przez stronę? -bo to kasy nie daje. Dobry sposób te 6 etapów. na jaki cel te pieniądze?
0
Wiecie kto wygra ? Klub z Lubelszczyzny, którego szalik jest na zdjęciu do wiadomości --> ŚLĄSK WROCŁAW !!!
0
na cele : sensacje dziennika wschodniego:D
0
Bez przesady 6 etapów??? A może by tak pieniążki z SMSów dla zwycięskiej drużyny!!!!
0
Idioci! Nie pomysleliscie, ze pieniadze zabier aoperator jako oplate manipulacyjna?! WSZYSTKIE pieniedza dodam!
0
pieniądze powinny pójść na rozwuj serwisu lubelskapilka.net, czyli autora powyższych postów
0
AA napisał:
dlaczego niema głosowania przez stronę? -bo to kasy nie daje. Dobry sposób te 6 etapów. na jaki cel te pieniądze?
Ślask Wrocław ma takie same barwy jak Sparta Rejowiec Fabryczny ;]
0
Bo Hetman ma najlepszych kibiców, ale tylko w internecie Ich klub bankrutuje, a oni wydają kase na smsy
0
odmienia się - kibice z Tyszowiec a nie Tyszowca i kibice z Wilkołaz a nie Wilkołaza
0
jad napisał:
odmienia się - kibice z Tyszowiec a nie Tyszowca i kibice z Wilkołaz a nie Wilkołaza
Z Wilkołazu, chciaż miejscowi nagminnie mówią i piszą z Wilkołaza
0
Bardzo łatwo to wytłumaczyć: o Górniku, Motorze, Hetmanie wiedzą wszyscy i takie kluby nie potrzebują popularności, a raczej dobrej gry. Natomiast małe klubiki dopiero marzą o popularności, o dobrej grze nie wspominając.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: