Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lech Poznań – Górnik Łęczna 0:0. Zatrzymali rozpędzonego Kolejorza

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2017 o 19:05 Powrót do artykułu
Brawo Górnik!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Dziękuję Kibicom Lecha za to że zawiesili transparenty GÓRNIK TYLKO W ŁĘCZNEJ Pozdrawiam.
0
Jakie brawo. Tu trzeba gole strzelać, a nie tylko się bronic. Ale z takim działem z przodu to ciężko ciężko będzie. ...
0
Beczku napiszesz jaka frekfencja będzie na następnym meczu?
0
Nikogo nie zatrzymali porostu trafili na mecz gdzie Lech się wystrzelal. W GDYNI będzie w plecy
0
Już Bielica klepie, że Górnik to solidna drużyna i wartość drużyny nie określa pozycja w tabeli. I to prawda. Nasza liga ta najwyższa to wypisz wymaluj France Lige -1 Futt. We Francji i w Polsce najlepsi gracze są na saksach i basta. Nice w ub, rozgrywkach ledwo utrzymało się w lidze. W tym sezonie ściągnęli z Italii Balotoliego i są w czubie tabeli. Może Górnik kupi solidnego napastnika i powtórzy wyczyn Nice.
0
Prztyczek w nos Kolejorzowi. Od kiedy poznańska Enea przejęła Bogdankę, to: a) Zginął 1 Górnik w kopalni. b) Górnik Łęczna stracił budżet. c) Górnik szukał schronienia na Arenie Lublin. Kolejorz więc w Łęcznej jest na cenzurowanym?
0
Gratulacje dla Górnika  z  Poznania ,brawo brawo za walkę ambicje
0
100 tyś ludzi na arenie na górniku bravo ty bravo ja
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: