Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lubelski KMŻ wygrał w Krośnie na rozpoczęcie nowego sezonu

Utworzony przez jeeeeeeeee, 5 kwietnia 2010 r. o 18:04
JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!JEEEEEEE !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
długo czekaliśmy na wygraną w Krośnie, ale się doczekaliśmy... info o meczu również na www lsport pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo!!!! Może nareszcie docenią władzę Lublina żużel. Otwórzcie oczy bo na ten sport przychodzi najwięcej ludzi w tym mieście a pieniądze jakie dajecie to jakieś ochłapy! Brawo LUblin!! oby tak dalej!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to chodzi mamy wyrównany skład który jedzie aż miło oby tak dalej! a nasz Motorek może wywalczyć awans do I ligi Mam nadzieje ze w niedziele na stadionie będą tłumy ;] Zapraszam wszystkich na niedzielny mecz z Kolejarzem Rawicz! Będzie się działo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krosno to nieudaczniki jak sie biora za zuzel to niech jada choc na tyle dobrze zeby bylo widac ze to sa zuzlowcy a nie rowerzysci ja bym osobiscie lepiej pojechal slowo daje a co do ceny biletow to nie sadzicie ze przesadzaja troche bo niema na co patrzec brawo lublin i zdrowia dla wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy PREsYDENCIE abyś i ty i twoi popelcznicy z ratusza docenił wreszcie wysiłki ludzi, którzy stają na głowie żeby żużel był w Lublinie. Skończcie z chorymi projektami motocrossowymi i zadbajcie o dyscyplinę, która ma i piękną tradycję i największa rzeszę kibiców w tym mieście czyli żużel. Dosyć już prywatnego folwarku, zróbcie coś pożytecznego dla ludzi, dla mieszkańców a nie kilku facetów z Rady Miasta i ich synalków... Brawo żużlowcy, piękny początek sezonu! Gratulacje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W KROSNIE NAPCHAJA OBCO KRAJOWCOW CO NIE MAJA POJECIA I ZUZLU W POLSCE JEST DOSC DOBRYCH ZAWODNIKUW TYLKO NA PODKARPACIU TO SAMO SZABO JEST I TYLE NIE POTRAFIA ZADBAC ZEBY BYL JAKIS KAKRETNY SKLAD I TRENER SZLAK MNIE TRAFIA BO JAK PATRZE NA TA JAZDE TO MAM OCHOTE IM TE MOTORY ZABRAC I SAM BYM POJECHAL LUDZIE W KROSNIE OBUDZCIE SIE W RESCIE BO NIEDLUGO TO TOR TRAWA ZAROSNIE TRENINGI PANIE TRENERZE SZANOWNY TRENINGI A JAK NIE TO NA BABUS A NIE ZA ZUZEL SIE BRAC SAM KIEDYS ZACZAC CHCIALEM JEZDZIC ALE MI LOS NIEDAL SZANS I WIEM CO TO JEST DO TEGO TRZEBA SIE DOBRZE PRZYLOZYC TAKICH ZAWODNIKOW CO NIEMAJA WERWY I ZACIECIA DO TEGO TO JEST TU DOSYC BO NIE JADA Z MILOSCI DO TEGO SPORTU TYLKO MYSLA O pier***ACH A CO WIECEJ TO CZAS POKARZE I NIE OBCO KRAJOWCY LUDZIE POLSKICH LUDZI DO TEGO Z SERCEM DZIEKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziadostwo sie zrobilo i tyle w krosnie same pier***y nie maja pojecia o zuzlu zaco oni kase biora co za cepoki ja to bym ich za bety i do roboty robic cios pozytecznego a krytykoje tak poniewasz widze jak to wszystko sie robi i wcale to niejest nic w tym kierunku dalej uczynione tak nie powinno byc jak ktos chce to i zrobi i di celu dojdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...