Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Marcin Sasal: Trzeba przywrócić Motorowi dawny blask

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 stycznia 2017 r. o 12:26 Powrót do artykułu
Mamy nadzieję, że to uzdrawianie nie zacznie się tylko od zakupów, ale od opracowania planu szkolenia własnego narybku, a następnie wprowadzania własnych wychowanków do zespołu. Tu nie chodzi o pospiech. Aż dziw bierze, że takie duże miasto jak Lublin nie ma drużyny co najmniej w I lidze. To uwaga do lubelskich działaczy i prezesów poszczególnych klubów. Przypominam, że Motor kiedyś zdobył mistrzostwo Polski juniorów. Teraz nie ma uzdolnionych chłopców na miarę Żmudy? Zresztą Motor to nie wyjątek. Górnik Łęczna robi to samo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie mam doświadczenia i też mogę powiedzieć, że Motor nie pasuje do 3 ligi (dawnej 4) !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic Motoru stwierdzam,że motor jest ok- tylko kierowcy do doopy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guciu Motor Lublin jego miejsce jest w ekstraklasie piękny stadion wierni kibice chcący reprezentować Motor Lublin Polska też mu kibicuję nie mogę doczekać jak w Szczecinie będzie mecz Pogoń-Motor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...