Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto nie wspomoże zawodników Lubelskiego Węgla KMŻ. Wojciechowski: To skandaliczne!

Utworzony przez ja, 20 września 2010 r. o 16:03
Dostali Bogdanke, a temu jeszcze malo ! Po co on kandyduje na prezydenta jak klubem nie umie zarzadzac ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewnie że lepiej promować Lublin w Lublinie przez łażące po deptaku marchewki za marchewkę może się przebrać np. znajomy znajomego i wziąć kasę. Po co dawać żużlowcom którzy promują Lublin w całej Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecna władza Lublina to "Międzywsiowy Zlot Kolesi" i tak tez rządzą naszymi pieniędzmi. Jeden koleś przebierze się za marchewkę i juz do kieszeni płynie kasa. Drugi koleś wymyśli coś tam i już dostaje kasę. A jak człowiek chce coś dobrego zrobić dla miasta i promować je poprzez sport mający w samym Lublinie kilka tysięcy kibiców to mu władza rzuca kłody pod nogi. Tak być nie może, dosć już tego rządzącego "Międzywsiowego Porozumienia Kolesi" zwanego ratuszem. Ile jeszcze będzie tego samowolnego dzielenia miejskich pieniędzy pod swoich znajomych? Stary sprawdzony sposób to wywieźć jednego nieroba z drugim na taczkach to reszta raz dwa sie nauczy, że w tym mieście są ludzie - jego mieszkańcy. POgonić całe to POpaprane towarzystwo wzajemnej adoracji z tego miasta raz na zawsze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dostali Bogdanke, a temu jeszcze malo ! Po co on kandyduje na prezydenta jak klubem nie umie zarzadzac ?
Posadź sobie synku kwiatki na głowie i umyj zęby zanim znowu coś "genialnego" nabazgrolisz tutaj bo ci z japy jedzie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby prezesem KMŻ był jakiś "żydopochodny" to pieniążki natychmiast by się zapewne znalazły... PO takich lubi (swojaków)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dostali Bogdanke, a temu jeszcze malo ! Po co on kandyduje na prezydenta jak klubem nie umie zarzadzac ?
idioto jak możesz pisać w ten sposób> zdrób coś sam(a) a nie tylko wytykasz komuś błędy!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antygłąb napisał:
Posadź sobie synku kwiatki na głowie i umyj zęby zanim znowu coś "genialnego" nabazgrolisz tutaj bo ci z japy jedzie...
mi to nawet z dupy ladniej pachnie niz tobie z japy po tych murzynskich fajkach !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łatwo jest krtykować prawda? Tylko gdyby nie p. Wojciechowski to bylaby d*** a nie żużel :| więc zastanówcie się troche nad tym co piszecie. A co do władz miasta- porażka, trzeba sp..adać z tego miasta, bo tu każda inicjatywa zostanie zabita :| a niby miasto tak wspiera żużel, p. Żuk przychodził na mecze a teraz sie odwraca :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Wojciechowski pan już KS Lubliniankę wypromował. Nie jest pan lepszy od tych, których teraz krytykuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mysle ze to normalne posuniecie ze strony miasta bo żużel to żadna forma promocji lublina, nie wiem tylko dlaczego miasto dało pieniądze na SPR BO TAM CHODZI PO 500-700 OSÓB NA MECZE od kilku lat i raczej sie to nie zmieni bo piłka reczna kobiet nie trafia do ludzi i kibiców/// nie jestem za MOTORem ale jedyna promocja miasta przez sport to piłka nożna na dobrym poziomie z ładnym stadionem z szansami na puchary europy gdzie przyjada kibice z zagranicy i województwa lubelskiego bo gdzie indziej WARSZAWA-KIELCE ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
mi to nawet z dupy ladniej pachnie niz tobie z japy po tych murzynskich fajkach !
Wąchaj sobie dalej swoją zabździaną d...psko. Gratuluję pomysłowości i sprawności pajacu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zorro napisał:
mysle ze to normalne posuniecie ze strony miasta bo żużel to żadna forma promocji lublina, nie wiem tylko dlaczego miasto dało pieniądze na SPR BO TAM CHODZI PO 500-700 OSÓB NA MECZE od kilku lat i raczej sie to nie zmieni bo piłka reczna kobiet nie trafia do ludzi i kibiców/// nie jestem za MOTORem ale jedyna promocja miasta przez sport to piłka nożna na dobrym poziomie z ładnym stadionem z szansami na puchary europy gdzie przyjada kibice z zagranicy i województwa lubelskiego bo gdzie indziej WARSZAWA-KIELCE ????
Kolego, na piłkę nożną chodzi kilkuset (maksymalnie kilkuset) łysych kolesi, którzy tylko myślą o tym żeby wykręcić jakiś dym. Faktycznie superpromocja miasta... Co do SPR to jeśli chodzi o osiągnięcia jakie ma lubelski żenski szczypiorniak to gwarancuję ci, że drugiej takiej drużyny w jakiejkolwiek dyscyplinie w tym mieście nie ma i długo nie będzie. Żużle natomiast moze pochawilć się najliczniejszym gronem kibiców. Więc nie porównuj piłki nożnej w szmatławym wydaniu ani do szczypiorniaka ani do żużla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętliwy napisał:
Panie Wojciechowski pan już KS Lubliniankę wypromował. Nie jest pan lepszy od tych, których teraz krytykuje.
Ty za to jesteś najlepszy prawda? Wobec tego co robisz geniuszu na tym forum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dostali Bogdanke, a temu jeszcze malo ! Po co on kandyduje na prezydenta jak klubem nie umie zarzadzac ?
A to chyba napisał kolega "Speedway Fan" z lubelskiego forum żużlowego prawda? Taki komentarz pojawił się również tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sport fan Lublin napisał:
Kolego, na piłkę nożną chodzi kilkuset (maksymalnie kilkuset) łysych kolesi, którzy tylko myślą o tym żeby wykręcić jakiś dym. Faktycznie superpromocja miasta... Co do SPR to jeśli chodzi o osiągnięcia jakie ma lubelski żenski szczypiorniak to gwarancuję ci, że drugiej takiej drużyny w jakiejkolwiek dyscyplinie w tym mieście nie ma i długo nie będzie. Żużle natomiast moze pochawilć się najliczniejszym gronem kibiców. Więc nie porównuj piłki nożnej w szmatławym wydaniu ani do szczypiorniaka ani do żużla.
Kolego na piłke tyle chodzi kibicow z prostej przyczyny... wyniki beda wyniki beda kibice moze i na zuzel wiecej chodzi piknikow bo wiernymi fanami tego chyba nienazwiesz ale porownaj sobie ilu kibicow jezdzi w Polske za swoim klubem za Kmż czy za Motorem odpowiedz jest chyba prosta. dzieki wyjazdom mozemy sie przekonac ktora druzyna ma tak naprawde kibicow przypomnij sobie jeszcze nie tak dawne mecze Motoru w 3 lidze gdzie bylo po 5 tys kibicow prawda jest taka ze najlepsza promocja miasta przez sport to własnie piłka nozna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Luk napisał:
Kolego na piłke tyle chodzi kibicow z prostej przyczyny... wyniki beda wyniki beda kibice moze i na zuzel wiecej chodzi piknikow bo wiernymi fanami tego chyba nienazwiesz ale porownaj sobie ilu kibicow jezdzi w Polske za swoim klubem za Kmż czy za Motorem odpowiedz jest chyba prosta. dzieki wyjazdom mozemy sie przekonac ktora druzyna ma tak naprawde kibicow przypomnij sobie jeszcze nie tak dawne mecze Motoru w 3 lidze gdzie bylo po 5 tys kibicow prawda jest taka ze najlepsza promocja miasta przez sport to własnie piłka nozna
Najlepsza promocja miasta poprzez zadymy tak? Chyba jednak nietędy droga kolego. Zauważ, ze nawet jeśli na żużel chodzą "pikniki" to idą po to żeby kibicować a nie kręcić dymy. Tu jest zasadnicza różnica i wskazówka, kibice której drużyny są wizytówką miasta Lublina. Z całą pewnością nie są nimi piłkarscy kibole, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha!!! Żużlozjeby lepiej barw pilnujcie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni kibice zuzla mam dla was szacunek ale pamietajcie promocja miasta jest pilka nozna moge to uzasadnic 1. WAWA 2 druzyny pilki bez zuzla 2. Lodz 2 dobre druzyny Widzew i LKS i slaby zuzel 3 ligowy 3.Krakow -2 druzyny w ekstraklasie gdzie Zuzel .4.Poznan Lech -Warta zuzel tylko slabe skorpiony w 2 lidze .5.Gdansk-Lechia i Arka-i slaby zuzel 6. Bialystok Jagielonia promuje miastostadion 23 gysieczny sponsotr Coka Cola .Mlekowita 0 zuzla.Dlatego panie panowie promocja miasta przez sport to obiekt [stadion plus sponsorzy]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
burzliwywiek napisał:
Haha!!! Żużlozjeby lepiej barw pilnujcie!!!
Idź zrób loda jakiemuś swojemu łysemu koledze z klubu "kibol deb***" głąbie... A barw klubowych się nie czepiaj pajacu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pamiętliwy 2 napisał:
Ty za to jesteś najlepszy prawda? Wobec tego co robisz geniuszu na tym forum?
Nie będę szanował człowieka, który doprowadził do przekazania Lublinianki Norwegom. Do tego mówił wprost do działaczy, że jak nie zaakceptują tego to klub przestanie istnieć. Wydzierżawił tereny, a później się okazało, że część nawet do miasta nie należała tylko do gminy żydowskiej. Narzucił Lubliniance niekorzystną umowę, którą udało się rozwiązać dopiero po 9 latach pomimo, że przynajmniej przez ostatnie 4 lata było wiadomo, że nic z tego nie będzie. Umowa, którą podpisał dawała inwestorowi same przywileje bez żadnych obowiązków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...