Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto Szkła Krosno – TBV Start Lublin 87:74. Stracili wygraną w ostatnich minutach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 października 2016 r. o 20:33 Powrót do artykułu
brawo Start! I liga wita !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czas najwyższy dać sobie spokój z ekstraklasą bo to za wysokie progi!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabrać miejską dotację na tych nieudaczników.Najlepiej by było jakby te pieniądze dano Górnikowi Łęczna oni są prawdziwą chlubą lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co tam, niech Pelczar z innymi dalej wciskają kit, że umie w Lublinie robić koszykówkę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tam w nosie tych grajków mam, ale sponsorom to nie do smiechu , chyba ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powtarza sie poprzedni rok duzo gadania do sciany przed sezonem a jak jest kazdy widzi przy tych ludziach zarzadzajacych koszykowka w Starcie nie bedzie koszykowki na ekstraligowym poziomie I liga to szczyt mozliwosci Startu jak spadna klase nizej przyjmuje zaklady ze z I ligii sie nie rusza chyba ze spadna jeszcze nizej koszykowka w Starcie na ekstraligowym poziomie nie istnieje a to co istnieje to sztuczny twor z niczym nie zwiazany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten wasz trener to jakiś rozdarty łysy pajac, krzycząc na swoich zawodników jak chłopy robią co mogą. Brawo Krosno. Pozdrawiam lubliniakow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się,to samo co w tamtym roku...Prezes zadufany w sobie,zero honoru..nie ma pojęcia o zarządzaniu klubem,nic z tego nie będzie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zwykle po walce...ale niestety kolejna porażka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy zaczniecie wygrywać?U siebie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I znowu ta 4 kwarta:((
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak są taką dumą to niech ich sponsoruje urząd województwa. Co ma lublin do drużyny z Łęcznej zupełnie nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wymiany przede wszystkim jest Pan Prezes... już 3 sezon nie ogarnia tematu... oraz jego serdeczn kolega Dyrektor sportowy... dla któego znalazły się nagle pieniądze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać, że będzie ciężko wyprzedzić jakiś zespół poza słabiutką Siarką. Mamy skład na I ligę - a nowi gracze bardzo przeciętni. Trzeba na gwałt szukać wzmocnień - 1 dobrego obcokrajowca i jednego dobrego Polaka - inaczej nie widać szans na utrzymanie - krótko mówiąc skład na 1 ligę a nie Tauron Basket.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tymczasem mocno osłabione Pszczółki wygrywają w Gdyni! Bez Owczarzak, Handford i Ugoki potrafiły zdobyć jakże cenne 2 punkty. Mam też nadzieję, że teraz niektórzy kibice docenią wreszcie umiejętności trenera Szewczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w klubie są Kowalski i Ciechociński? Odstawić również Grzelińskiego, zakontraktować combo - lidera z b.dobrym rzutem plus jeszcze jednego wysokiego gracza w miejsce wyżej wymienionej dwójki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja proponuję zobaczyć, co o drugiej druzynie startu pisze polskikosz.pl......................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ja dam link. ***polskikosz.pl/litosci-szokujacy-wynik-drugoligowego-meczu-bielsku-podlaskim/ dobrze że mamy w lublinie azs bo ten prywatny cyrk pelczara przestaje być śmieszny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...