Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

MKS Trzebinia Siersza – Motor Lublin 3:1. Czwarta porażka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 września 2016 r. o 15:18 Powrót do artykułu
Od 80 lat chodziłem na Motor. Od dzisiaj zawieszam uczestniczenie w meczach na Arenie.Drużyna jest nieprzygotowana do sezonu.Winni:Złomańczuk Komor Oszust.W Lublinie jest zapotrzebowanie na Motor,drużynę z charakterem,a nie zlepek zawodników o miernej wartości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej kasy na motorynke! Jaki kisiel trzeba mieć zamiast mózgu żeby interesować się tym klubikiem. Kiedyś Spartakus Szarowola to była marka a dziś to marny klubik z dużym stadionem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pseudo pilkarzyki nie robcie wstydu temu klubowi gdy wy jeszcze bawiliscie sie w piaskownicy ja dopingowalem ten klub.Trzeba nie mie wstydu zeby po takiej grze i takich wynikach biec do kasy po wyplate,powinniscie miec odrobine przyzwoitosci i przekazac wyplaty po takich wynikach na jakis szczyttny cel to odrobine by zmienilo wasze zaangarzowanie do wykonywanych obowiazkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i co leszcz może wreszcie podasz się do dymisji nie umiesz prowadzić klubu to widać słychać i czuć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i Rzeszów odjeżdża. Stal 2 punkty przewagi, Resovia 3, aobie drużyny mają zagrane po 7 spotkań, a Motor już 9. Jak zrobią w Rzeszowie ten zapowiadany 1 silny miejski klub, to odjadą tak, że Lublin już raczej nigdy nie dogoni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się z kim jeszcze nasz Motorek przegra z KS Bronowice, GLKS Sawin, a może z drużyną osiedlową blokersów. Skandal, tyle kasy, piękny stadion i wszystko to na nic, bo nie ma wyników!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a AVIUNIA czeka już żeby w... motor za dwa tygodnie cwele
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motorynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Od 80 lat chodziłem na Motor. 
80 lat temu motor nie istniał. a i teraz nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo mototrynka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahah motor jak legia zespół w odbyt biorący
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko prawdziwy klub lubelski - Lublinianka. Nic innego, zwłaszcza taki sztuczny twór jak motór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor sie jeszcze podniiesie tylko tych nieudaczników co caly tydzien wala gaz trzeba wywalic na zbity pysk, bo jak widac biegac nie ma kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to się odechciewa chodzić na stadion i kibicować takiej drużynie co z wioską nie może sobie poradzić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wyjdziemy z tej buraczanej ligi mam dość nie idę na Arene
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arena Lublin dla Górnika a motor pogonić z taką grą tych patałachów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor powinien grać na Zygmuntowskiej bo wszystkie drużyny grają na takich stadionach dlatego Motor nie umie grać na starych stadionach to 4 liga. W tym roku Motor słabszy niz w ubiegłym. Teraz widać brak Komara Drozda. czy Piątek . Lubli n czeka 24 Motor to ja się zakładam że jeszcze wyniki poprawią do 30 lat Motor to balon nadmuchany .Lublinianka z taka kasą dawno by była w 2 lidze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślę, że temat dodatkowych środków dla Motoru będzie zamknięty!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to jest ze Avia bez kasy może A my z kasą i piach. Grają za darmo A mają punk straty do lidera i jeden mecz mniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Liderem Kszo A oni z nimi wygrali. A my już 4 porażki A piłkarzom ptasiego mleka nie brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...