Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motocross: Lublinianie nie zawiedli

Utworzony przez Motor, 19 października 2008 r. o 21:11
panie radny nasze samochody nie mogły dojechac do swojej firmy przez pana korki co pan na to>??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze znajdą się niezadowoleni, że hałas,że korki... jedni że kible za daleko, inni że za blisko i "brzydko" pachnie, coś za coś albo chcemy mieć tego typu imprezy albo nie, przecież zawody nie odbywają się co tydzień
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja jestem za tym właśnie by były te imprezy tylko po co radni związani z crossem robią propagandę że raz były korki jak był mecz Motoru którego jak widzę szczerze nie znoszą.Albo się ma klase albo niema.To syndrom goisewskiego ala alimenty.O jednym mówią zle a potem robią coś identycznego to czysta hipokryzja.Teraz to przez nich są korki.Wypadałoby powiedzieć słow przepraszam.TYlko czy stać na to radnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie coś się może ruszy w tym mieście. Myślę że te zawody i ogromny sukces organizacyjny można wziąc za dobrą monetę na przyszłość. A korki przy okazji imprez tak widowiskowych jak motocross to standard, więc pisanie o nich świadczy o drobnomieszczańskiej mentalności piszących. Trochę to przykre ale niestety prawdziwe i wydaje mi się że to główny problem tego miasta. Oczywiście nie mówię tu o wszystkich, chociaż zapewne odpisze mi kilku "obrońców ładu i porządku publicznego" ale potwierdzi to tylko moje słowa. Niestety małość i zawiść to dominujące w naszym małym grajdołku emocje, więc może nie powinniśmy się dziwić tylko czekać na pokoleniowa zmianę. Mimo wszystko bądzmy optymistami i nie przywiązujmy wagi Drodzy Państwo do błachostek: do prostestów garstki mieszkańców obawiających się spadku cen nieruchomości sąsiadujących z torem, do narzekań na korki (o zgrozo korki przy Lubelskim Rynku Hurtowym przy okazji giełd samochodiwych na trwale wpisały się na stałe w krajobraz Elizówki). Patrzmy z ufnością w przyszłość. Zamiast generować poblemy zajmijmy się promocją miasta, chociażby przez sport. Rzadko można gościc w Lublinie zawody, rangi tych które odbyły się dzisiaj w Elizówce. Klub z Lublina odniósł sukces, kibice i zawodnicy byli zadowoleni, zatem wstyd trochę wypisywać takie bzdury. Zresztą wszyscy Drodzy Państwo, zarówno piszący, jak i czytający powyższe komentarze zdajecie sobie sprawę o co w tym wszystkim chodzi. Jako jeden z tysięcy ludzi, którzy odwiedzili dzisiaj Giełdę Elizówka wyrażam swoją opinię. Niestety (i przyznaje to ze smutkiem) wydaję mi się że części z Panstwa tam nie było, a Wasze negatywne zdanie nt. tego co tam się dzisiaj działo jest podyktowane innymi względami, o których chyba nie chciałbym wiedzieć. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem i bardzo mi sie podobało. Wcześniej byłem przeciwny temu torowi, ale to jedank fajna sprawa. Tylko zawody powinny być w lecie, bo jakby wcaoraj padał deszcz od rana, to mało kto by przyszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja bendę sie domagał zwrotu strat za towar zepsuty bo samochody nie djechały na czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...