Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor będzie miał nowego prezesa i trenera. Kto zastąpi Waldemara Leszcza?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 grudnia 2016 o 19:31 Powrót do artykułu
Kibice wiedzą to od ponad tygodnia wstyd dla mediów
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Najwyraźniej lubelskie media korzystają z forum skyscrapercity........
0
Zamiast Sasala ,lepszy Podoliński,no chyba ze za wysoka półka finansowa
0
LESZCZ OD STYCZNIA 2017 W MOSIRZE ???
0
Za wszystkimi zmianami stoi viceprezydent Komorski, młody polityk, dyletant sportowy. Zwolnił już 3 trenerów. Leszcza nienawidził, bo mu się sprzeciwiał w wielu kwestiach. Doprowadzi ten klub do upadku.
0
Po trener z Polski przecież mamy Sadka a poza nim daleko nic
0
Nie potrafią od miesiąca wybrać Prezesa? Ten Motor jest żenujący. Skoro rada nadzorcza podjęła decyzję o dymisji to na co czeka z powołaniem nowego Prezesa? Trenera i nowe osoby do pracy w klubie powinien wybrać nowy Prezes i ponosić za to odpowiedzialność. Proste. Jeżeli Leszcz wyląduje w Mosir to będzie znaczyło, że układy rządzą w tym mieście. Bałagan w mieście dotyczący sportu nazywa się Komorski. Miłej nocy.
0
W końcu będzie wybrany jakis perspektywiczny,racjonalny trener. Mam nadzieje że nie zmanierowany układzikami... Mój ranking : Nazaruk,Makarewicz,Szewc,Syroka,Zakrzewski
0
panie leszcz nie ma pan czego żałować, tym bardziej, jeżeli na pana miejsce ściąga się wybawcę aż z chojnic. trenera też trzeba wypatrzeć może gdzieś za granicą! wtedy motor w***y do ekstraklasy ekspresowo! powodzenia.
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
LESZCZ OD STYCZNIA 2017 W MOSIRZE ???
pewnie za dużo wie o wałkach aby ratusz się go pozbył. A może Komosrki powinien zostać prezesem Motoru? Ciekawe ile wytrzymaliby zawodnicy w klubie?
0
Jeszcze porządek w akademii niech zrobią, zaczynając od góry kończąc na trenerach, przy obecnym podejściu to nie widać perspektyw dla tych chłopaków...
0
Miejmy nadzieję że teraz w końcu zajda jakieś nowe zmiany W Klubie.. Chcemy trenera Marcina Sasala to wspaniały i doświadczony I znany trener....
0
Jestem jak najbardziej za zdobieniem porządku i w akademii zacząć od zarządu szczegółowo z miasta niech się przyjrzą a nie tylko po układach
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: