Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor – Polonia Warszawa 1:1. Nowy napastnik na testach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 16 lipca 2016 r. o 21:07 Powrót do artykułu
Okuniewicz bez rewelacji,bramka po błędzie bramkarza.Oziemczuk na duzy plus,bedzie z niego pozytek.Cieszy powrot Gąsiorowskiego ,a pewnie niedlugo i Palucha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to w ogóle interesuje? Przecież to 4 liga i w dodatku na licencji Spartakusa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciebie cieciu bo tu piszesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie interesuje, a co ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kato i tak najlepszy na boisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żalDupęSciska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja się pytam dlaczego nie pozyskacie Wojciecha Białka? Króla strzelców ligi, który z łatwością strzela bramki w słabej avii, więc w Motorze, który personalnie jest mocniejszy strzelałby jak Lewy w Bayernie, oczywiście zachowując proporcje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie widze w skladzie Gasiorowskiego chyba ze mam zacme
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponieważ Białek zostaje w Avii wystarczy poczytać, że nie zamierza nigdzie odchodzić, a zresztą będzie mieć już 34 lata to po co napastnika w takim wieku sprowadzać? W rundzie wiosennej nie był już tak skuteczny jak na jesieni wystarczy śledzić jego poczynania. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego, mimo 34 lat na karku Motor z nim w składzie zapewne byłby lige wyżej teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...