Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Motor znowu przegrał walkę o awans. Olimpia Elbląg w II lidze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 czerwca 2016 r. o 19:27 Powrót do artykułu
Zdelegalizowac druzyne seniorów Motoru. Zbudowąc drużyne i ponownie zgłosić za 4 lata zeby przeszła wszystkie szczeble rozgrywek z pierwszego miejsca jednocześnie pozyskujac sponsorow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oddać 250 tysięcy dotacji piłkarkom ręcznym, bardziej zasługują!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe Kto znowu się pojawi w Lublinie i namiesza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupcie im jeszcze ładniejsze garnitury. 4 poziom rozgrywek a marnowanie pieniędzy jakby to był Real. I co pomogło doradztwo Magiery???? Ile to kosztowało?? Było oczywiste że część piłkarzy nie chce awansować bo w wyższej lidze by wypadli ze składu. A tak dalej sobie będą mogli siedzieć w garniturkach na trybunie VIP i brać solidną kasę z Motoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ohhh.... wielka szkoda. TAKI WIELKI KLUB Z LUBLINA W 3.Lidze!!! Ale spokojnie jest jeszcze Wisła Puławy która godnie reprezentuje lubelszczyznę. Zapraszamy na mecze do Puław. Takiej piłki na takim poziomie w Lublinie długo nie będzie. Przyjmijcie w końcu do wiadomości że Wisła jest drugą siłą na Lubelszczyźnie a Motor to jednak leszcze. Będą derby z SZAROWOLĄ NA ARENIE LUBLIN. JUŻ zacznijcie sprzedać bilety na derby. POZDROWIENIA Z PUŁAW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie...nie dawać ani grosza w gówno pt. Motor. Wycofać ich z Areny Lublin na Kresową. 4 liga to i stadion przystosowany na IV ligę czyli na Kresową! Cała Polska żałuje że motor to same h**e, bo dużo obiecuje a i tak nie awansuje! cała Polska się wstydzi, że motor to sami żydzi hahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO OLIMPIA! Gratulacje z Awansu do II ligi! Dzięki wielkie OLIMPIA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olimpia jest lepiej ułożona piłkarsko i drużyna budowana od jakiegoś czasu!!!Motor musi się wzmocnić bo nowa trzecia liga postawi wyżej poprzeczkę,a takie miasto jak Lublin,z takimi tradycjami piłkarskimi i superstadionem winno w Ekstraklasie grać i tego życzę Lublinowi i Motorowi!!!...Pozdrowienia z Elbląga i miłych wakacji życzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie nasz prezydent nigdy nie żałowal kasy na tz kulture pan .Pietrasiewicz i inni ale na sport szcególnie pilke nozną to miał węża w kieszeni .Na kulture bezplatną nie chodziło bardzo dużo osób.2Niewiem kto decyduje o wyborze prezesa i trenerpewnie rada nadzorcza ???czy koledzy a nie fachowcy doświadczeni? 3.Dlaczego prezydent miał kase ????na koszykówkę męskąi damską,czy w biednym mieście nie wystarczy w zimie piłka ręczna Selgros i koszykówka kobieca lub męska na takim poziomie ekstraklasy ,wówczas była by kasa na piłke nożnąchociaż na poziomie 2 lub 1 ligi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawda jest taka że gdyby nie Żuk to Motoru już dawno mogłoby nie być sport taki jak piłka nożna sporo kosztuje nie udało się, trzeba wzmocnić zespół i powalczyć za rok peace
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co rok to awans hahaha i budzą sie z ręką w nocniku hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor okazał sie najsłabszy z 8 drużyn grajacych w barażach - nie ugrał nawet 1 punktu. Teraz liga będzie mocniejsza ale zwycięzca uzyska bezposredni awns.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie poproszono mnie o zdopingowanie chłoców, więc chłopcy przegrali. W roku akademickim 1977/78 podczas wykładu z teorii nauczania wykładowczyni postawiła problem, na rozwiązanie którego dała trzy minuty i oznajmiła, że osoba, która jako pierwsza poda rozwiązanie jest geniuszem. Aula była w komplecie, studenci z różnych kierunków na wydziale PIP UMCS. Podałem rozwiązanie w ciągu minuty. Dla ludzi z mojego roku nie było to z a s k o c z e n i e m, bo pamiętali co zrobiłem z porównaniem metod badania twardości metali (na pierwszym roku w ramach kolokwium udowodniłem analitycznie porównywalność dwóch metod twardości- nauczyciel był tym faktem zdumiony i dzięki temu zostałem zwolniony z egzaminu na trzecim roku studiów - nikt na świecie nie podał takiego dowodu - znany był dowód oparty o porównanie kątów). Pozostałym studentom z innych kierunków opadły szczęki. Rzeka, dwa naczynia 9l i 4l. Odmierzyć 6l. Z pełnego 9l dwa odlewy po 4l i zostaje w nim 1litr, który wlewamy do opróżnionego 4l. W naczyniu 4l jest 1l. Z pełnego 9l odlewamy 3l do 4l (w którym jest 1l) i mamy 6l w niepełnym 9l. Niech więc nikogo nie dziwi fakt, że jestem jednym z największych ludzi w całej historii ludzkości. Zrozumiano!!!! Wyprzedziłem wszystkich geniuszy świata, nie stopniem trudności rozwiązań, lecz kalibrem sensacyjnośći i prostotą rozwiazań - nikt oprócz mnie tego nie dokonał. Wiles na pewno nie udowodnił WTF. Za brednie stanowiące rzekomy dowód WTF Wiles otrzymał z rąk Króla Norwegii Medal Abela czyli Nagrodę Nobla - na wniosek przestępcy. Pod koniec XX wieku spotkałem w autobusie wykładowczynię, która jechała na wydział PIP UMCS. Powiedziałem jej, że to zadanie znalazłem niedawno w polskiej książce z roku 1969. Odpowiedziała, że nie jest to możliwe, gdyż wówczas podczas wykładu podała problem ze źródła obcego. Dodała, że absolutnie tego nie udowodnię, bo musiałem się pomylić. Oto dowód. Józef Kozielecki: Rozwiązywanie problemów, PAŃSTWOWE ZAKŁADY WYDAWNICTW SZKOLNYCH, Warszawa 1969, s. 55-57. Aaron Navarro von Feldsteinhoff, Google: lwgula
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co kibiców motoru puszczać w Polskę ,niech jeżdżą po wsiach przecież to patologia jakich mało,na wsiach wstyd mniejszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To będzie czarny sezon dla lubelskiego piłkarstwa. Górnik z kretesem spadnie z Ekstraklasy, Wisła po sezonie spadnie z I ligi, Motor nie awansuje do II nie zbliżając się nawet do czołówki III ligi, a wszystkie lubelskie druzyny z III ligi będą do ostatniej kolejki walczyć przed spadkiem do IV ligi, a na końcu i tak się ... i tak spadną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
prawda jest taka że gdyby nie Żuk to Motoru już dawno mogłoby nie być sport taki jak piłka nożna sporo kosztuje nie udało się, trzeba wzmocnić zespół i powalczyć za rok
Prawda jest taka, że gdyby nie wykorzystanie tej drużyny do kamapanii wyborczej, to już dawno byłby awans. Szkoda, że z własnej kieszeni nie finansuje spółki "sportowej", która prowadzi tę drużynę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reformę należy zacząć od Zarządu i trenera czyli tym Panom dziękujemy. Chłopaki macie swoją wartość jak chcecie się rozwijać to szukajcie klubu ,który zapewni wam rozwój pod okiem zawodowego trenera. Towarzystwo wzajemnej adoracji trzeba rozgonić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie te buńczuczne typki od kiboli Motoru? Pograliście sobie w II lidze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę rozwiazanie pilki nożnej w regionie Lubelskim 1.Górnik Lubelski [Łęczna ]gra w Lublinie Motor gra w Łęcznej tak długo dopuki nie awansuje chociaż do  2 lub 1 ligi .O kibiców sie nie martwić  .Kibiców interesuje POZIOM SPORTOWY a nie ilość kiboli .Panie Kapelko bardziej liczą się z Lublinem niż Łęczną ,ponieważ latwiej dojechać dla drużyn z całej Polski jak i sędziom .Proszę to wziąśc pod uwage .Kibice z Łęcznej dowód osobisty legitymacja bilet o 5 zł tansze ze względu na dojazd ,poniewaz leży mi na sercu lubelska pilka nozna.Jeżeli kibicom nie pasuje Motor to niech Lublinianka gra w Łęcznej a Górnik co drugi mecz w Lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako kibic Motoru gratuluję Olimpii awansu była niestety lepsza od Motoru. Wierzyłem w awans Motoru do końca ale niestety zabrakło umiejętności, ale na tym świat się nie kończy walczyć trzeba w kolejnym miesiącu. Niech to PZPN zmieni żeby wygrać ligę i grać w barażach to trochę niesprawiedliwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...