Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Nowy piłkarz Górnika Łęczna

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 r. o 14:36 Powrót do artykułu
ha ha ha,już za parę dni grupa Januszy zobaczy jakie on ma umiejętności...wtajemniczeni wiedzą czemu tak długo ten transfer dochodził do skutku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A paszport jakiegoś kraju europejskiego również mu załatwią ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę , że Januszami są ci , którzy udają bojkot , a incognito chodzą na mecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu dziennik nie pisze ze peruwian ma 8 kg. nadwagi? I tak kilka zrzucil przed przyjazdem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Januszami są i Ci którzy udając bojkot chodzą na mecze i Ci którzy nie widząc nic złego w przenosinach do Lublina chodzą na arenę żeby zobaczyć ekstraklasę. Fakt jest jeden, kibic kibicuje a arena to najcichszy i stadion w Polsce z najbardziej kolorowymi trybunami z czego koloru zielonego i czarnego prawie tam się nie dojrzy. A najśmieszniejsze a zarazem najbardziej żenujące w tym wszystkim jest to, że ten wpis to fakt a nie wrzuta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieciaki niech bojkotują a kto bedzie chciał niech chodzi na mecze. Wolny kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pinokio robi ostatni zaciąg w ekstraklasie,potem już pozostaną tylko wspomnienia, z takim prezsem to co najwyżej do okręgówki się nadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla takich sezonowców jak ty jest ekstraklasa w Lublinie. Gdzie byłeś jak drużyna walczyła o ekstraklase??? !!! Gorniczek nie dla Lublina!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję że Franek obroni ligę i wyciągnie ich z marazmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dzieciaki niech bojkotują a kto bedzie chciał niech chodzi na mecze. Wolny kraj.
Gdyby nie te bojkotujące dzieciaki jak ich nazywasz to tacy jak Ty nie mogli by teraz oglądać Górnika na tej wspaniałej lubelskiej Arenie. Więc daruj sobie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździłem na Górnika do Łęcznej i chodzę w Lublinie. Mi to lotto gdzie grają. Owszem było przyjemniej w Łęcznej ale takie realia a nie inne. Bez sensowne byłoby nie chodzić w ogóle. Jestem kibicem Górnika a nie prezesa czy stadionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz nawet sparingow nie graja w Łęcznej ... parodia klubu. WSTYD. Smuda nie przyciągnie na stadion kibiców jak beda przegrywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja przestałem jeździć na ten twór i mammgo go w ***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten grubas przyszedł do sekcji judo? Czy piłki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezmyślnie przeprowadzony transfer!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he wędzony ryjek już kieszenie napchał,teraz będzie biadolił jak to nie ma pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi kibice są zawsze tam gdzie nasz Górnik gra! Przenosiny na nowszy,większy stadion bez ściany za bramką ;-) oddalony o 20km, (w dodatku stary wymagał niezwłocznej inwestycji żeby spełnić wymogi - koszt był równy utrzymaniu kilku piłkarzy!) I co i bojkot..... co za pajace z tej trybuny b, wstyd na całą Polskę. Plusy tego są takie że mam parę km bliżej na stadion, pod stadionem parking na więcej niż 10 aut, wygodniejsze krzesełka, czysty kibel zamiast latryny i żadnych bluzgów, wyzwisk i rac ! Co do transferów to zapowiadają się dobrze, obaj otarli się o reprezentacje, sporo meczów w pierwszych składach. Uzupełniono najbardziej potrzebne pozycje: -prawa obrona z chorym Mierzejewskim, niestabilnym Sasinem, Komorem była na jesieni dużym problemem -def. pomocnik to najbardziej potrzebna zmiana - Tymiński to rzeźnik a nie piłkarz, pozostałym brak doświadczenia, zaangażowania itp. spodziewam się że Atoche będzie walczakiem z ambicją i spokojem zabezpieczy tyły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dzieciaki niech bojkotują a kto bedzie chciał niech chodzi na mecze. Wolny kraj.
Gdyby nie te bojkotujące dzieciaki jak ich nazywasz to tacy jak Ty nie mogli by teraz oglądać Górnika na tej wspaniałej lubelskiej Arenie. Więc daruj sobie.
jan napisał:
A czym niby się zasłużyli? Bojkotami? A może występami takimi jak w Hrubieszowie? Kolego widziałem dziesiątki stadionów na różnych poziomach w różnych krajach i bez małolatów z racami i sektorówkami można się obejść. Jasne że doping pomaga i teraz wypieliście się d**ą na swoich piłkarzy, nie pomagacie kiedy was potrzebują....Brak wam odwagi na doping w LBN?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zobaczmy:  ***s://***youtube.com/watch?v=l22izfczmea
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Qwerty i Tobie podobne, jak szef Twojej żony będzie chciał z nią sypiać za fajną dodatkową kasę w weekendy to też nie będziesz miał nic przecowko? Jesteście tacy tępi czy naprawdę nie liczą się dla Was prawdziwe wartości. A jak Was będą chcieli jeszcze w inny sposób poniżyć na tym meczu to też dacie się wyrolować w imię ekstraklasy na arenie? Żenada, ludzie miejcie trochę honoru, pokażcie że nie wszystko można kupić tym bardziej że w tym przypadku zyskujecie mało. Polska z nas się śmieje? Ludzie w czasach dostępu do internetu, w czasach bardzo prostej komunikacji macie odwagę pisać, że to z nas się śmieją. Czy Wy żyjecie na tym świecie? I jeszcze jedno, gdyby nie kibice to Górnika by już nie było, byłby przez chwilę twór GKS Bogdanka z dużym "G" w herbie. Także trollu nie walczysz o ten klub to nie przeszkadzaj. I nie mów, że piłkarz jest najważniejszy, bo tylko nieliczni utożsamiają się z tym klubem, Ci piłkarze również chcą powrotu do Łęcznej, np. Serek jeśli januszu wiesz kto to w ogóle jest. Reszta to pracownicy którzy tu są dla pieniędzy, bo w ten sposób zarabiają na życie i im to lotto czy jest atmosfera na trybunach czy grają w Łęcznej czy w Lublinie. Im to lotto czy wygrają czy nie. Mam czasami wrażenie, że te bezsensowne komentarze, nie zawierające żadnych argumentów pisze ktoś z klubu dla jakiejkolwiek rownowagi. Szkoda, że nieświadomie się w ten sposób ośmieszacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...