Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ostatni akcent Ekstraklasy w tym roku. Promocje dla kibiców Górnika

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 6 grudnia 2016 r. o 20:23 Powrót do artykułu
Ceny jak w 4 lidze. Boją się kompromitacji. Będzie 2 tys czy nie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co mecz to promocja ha ha ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że w Łęcznej nie robiliscie promocji dla prawdziwych kibiców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Góra 300 osób na meczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot bojkot bojkot
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czemu zdjęcia są z Łęcznej się pytam. A na mecz będzie 10000tyś. Termalika zabiera wszystkich od siebie bo jeszcze takiego dopingu jak na Arrennie nie widzieli tyle przedszkolaków w jednym miejscu i Januszy. A w sobotę ma być promocja bilet za darmo i jeszcze 10zł można będzie dostać popcorn i kiełbasek pare, Lubelskie smakuj życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wracamy do Łęcznej, w Lublinie to nie ma sensu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjedzie Henryk z Poznania,będzie M.Beczek,A.Kapelko i ich rodziny,rodziny piłkarzy i pracowników klubu,plus jakieś 1000 biletów które rozdadzą za darmo.Razem max 1.200 osób w sobotę będzie na tym nikomu w Lublinie niepotrzebnym spotkaniu,ale co tam,Nas nie stać na taniego misia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko dalej będzie robił dobrą minę do zlej gry. Już wszyscy zauważają jaką kompromitacją są te mecze Górnika w Lublinie tylko nie on. Nie wiem co by się musiało stać ale mam nadzieję, że to spotkanie będzie ostatnim rozgrywanym przez Górnik w Lublinie a po przerwie zimowej znów będą grać w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oni nie wrócą do Łęcznej , to jest prawda bolesna , Uważam że to będzie drużyna o nazwie Enea Lublin lub Bogdanka tak w Polsce się niszczy kluby w małych miastach , np.Groklin i wiele innych a w Łęcznej zostanie druga drużyna i będzie kopać w niższych ligach jak będzie sponsor , trzeba Było po aferze korupcyjne Miastu zabrać klub i myślę że taka sytuacja nie miała by miejsca bo nikt obcy nie rządził by teraz klubem , a tak mamy zarządzających z Lublina i Kapelke który obiecywał i słowa nie dotrzymał wziął jak swoje i tyle, jeszcze parę lat jak by tak zrobili to ludzie pracujący na bogdance i mieszkańcy by ich zjedli na pewno prezes już by nie rządził
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki poziom zespołu taki autora artykułu. Górnik ostatni mecz w tym roku rozegra 18 grudnia o godz. 18 w Warszawie. Gdyby w tej podpowiedzi było za mało informacji dla pseudo pismaka do dodam jeszcze że przeciwnikiem będzie Legia, bo ten pismak gotów jeszcze informować ludzi że z Polonią będą kopać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik nie wróci do Łęcznej bo było by że grupa kibiców 300 osób rządzi klubem ,ba na to nie zgadza się Sponsor Enea gdzie dyrekcja znajduje się w Poznaniu przy ul Hetmańskiej .2 Gdyby Górnik wrócił do Łęcznej to wielu Lublinian nie jechało by na mecz do Łęcznej i[ tu 2 rannych ]jak dawniej ,ponieważ wytworzył się niezdrowa konkurencja Motor [4liga ]i tu poziom Górnik Ekstraklasa to wielu mówi nie nasz? bo brak żółtych koszulek .Kibice krzykacze okopali się w okopach ,świadomie nie chcą zgody wspólnego dobra ładnego stadionu .2 dni temu było święto górników był prezes Enei z Poznania w Łęcznej ,dlaczego kibice nie poszli ,i powiedzieli oddajcie nam Górnika do Łęcznej???????.kochani dziś Górnik jest na ostatnim miejscu ,kibiców stanowczo mało po 3 latach oglądania ,zobaczycie ile kibiców będzie w Niecieczy po 3 latach grania ,gdy będzie na ostatnim miejscu ,proszę zobaczyć Wrocław miasto 640 tys mieszkańców stadion 42 tys pojemności widzów 5-6 tys .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie lubią złodzieji, dlatego tam nie chodzą. Czekam na powrót Górnika do Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co Górnik ma wracać do Łęcznej ? Żeby frekwencja była jeszcze niższa ,a cała Polska miała bekę z wyjazdowej "ekipy" Łęcznej ? Już lepiej niech grają na ładnym stadionie ,a fuzja już blisko ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A po co Górnik ma wracać do Łęcznej ? Żeby frekwencja była jeszcze niższa ,a cała Polska miała bekę z wyjazdowej "ekipy" Łęcznej ? Już lepiej niech grają na ładnym stadionie ,a fuzja już blisko ...
Hahaha. Pokaż mi tą bekę bo z tego co ja czytam to jest wręcz odwrotnie, kibice innych klubów szanują kibiców Górnika za to, że mimo, że są małą ekipą dają radę i są honorowi. A co do frekwencji to przypomnij mi kiedy ostatni raz w Łęcznej było poniżej 3 tysięcy co w Lublinie zdarza się notorycznie.
sympatyk Górnika Wisły i Motoru z pń napisał:
Górnik nie wróci do Łęcznej bo było by że grupa  kibiców  300 osób rządzi klubem ,ba na to nie zgadza się Sponsor   Enea  gdzie dyrekcja znajduje się   w Poznaniu  przy    ul Hetmańskiej .2 Gdyby Górnik wrócił do Łęcznej to wielu Lublinian nie jechało   by na mecz   do Łęcznej i[ tu 2 rannych ]jak dawniej ,ponieważ wytworzył się niezdrowa konkurencja Motor [4liga ]i tu  poziom Górnik Ekstraklasa to wielu mówi nie nasz? bo brak żółtych koszulek .Kibice krzykacze okopali się w okopach ,świadomie nie chcą zgody wspólnego dobra ładnego stadionu .2 dni temu było święto górników był prezes Enei z Poznania w Łęcznej ,dlaczego kibice nie poszli ,i powiedzieli oddajcie nam Górnika do Łęcznej???????.kochani   dziś Górnik jest na ostatnim miejscu ,kibiców stanowczo mało po 3 latach oglądania ,zobaczycie ile kibiców będzie w Niecieczy po 3 latach grania ,gdy będzie na ostatnim miejscu ,proszę zobaczyć Wrocław miasto 640 tys mieszkańców stadion 42 tys pojemności widzów 5-6 tys .
Ja pierdykam gościu weź się nie kompromituj. Co Twój wpis to większy cyrk.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ja pierdykam "!? Kto tu się kompromituje gimbusie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
średnia i tak lepsza niż w Łęcznej mimo bojkotu kibiców a wiadomo że duża część kibiców na meczach w Łęcznej to motorowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Średnia frekwencja z rundy jesiennej poprzedniego sezonu E37 : 3825 widzów  Średnia frekwencja z rundy jesiennej obecnego sezonu E37: 3619 widzów. Dodam również fakt że zarząd Górnika celowo zawyża liczbe widzów ( patrz internetowa sprzedaż biletów , która pokazuje dokładną liczbe sprzedanych biletów ). Liczba meczy z poprzedniego sezonu z rundy jesiennej z frekwencją niższą niż 3tys : 0 !  Liczba meczy z obecnego sezonu z rundy jesiennej frekwencją niższą niż 3tys : 5 !  Dalej mam wymieniać ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ha ha średnia widzów w Lublinie ponad 3 tysie ??!!! Musieli by z legią grać 7 razy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gibmby z Lublina co dostali przy zielonym stole ekstraklase nie wypowiadać się bo przynosicie wstyd Lublinowi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...