Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Pontus Aspgren zadebiutuje w barwach Lubelskiego Węgla KMŻ

Utworzony przez lbl, 26 sierpnia 2010 r. o 20:00
Niestety ale teraz dzięki nieodpowiedzialnemu zachowaniu Barana(z sędzia się nie dyskutuje nawet gdy ten nie ma racji) ten mecz będzie przegrany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lbl napisał:
Niestety ale teraz dzięki nieodpowiedzialnemu zachowaniu Barana(z sędzia się nie dyskutuje nawet gdy ten nie ma racji) ten mecz będzie przegrany.
Choinke ubiera sie w grudniu, wiec nie wiem skad Ty sie urwales ? Przegrany? Bez Aldena ? z poobijanym Golubowskim ? Wygrany spokojnie na moje oko ok 15 punktami ! Koziolki do Boju! Zapomnialbym łajdaczek Ty juz lepiej nie sedziuj w Lublinie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak przyjacielu przegramy.Zapomniałeś napisać że u nas nie będzie Barana i Sweetmana.A że Rawicz bez Aldena?I tak był najsłabszym ogniwen drużyny podczas ostatniej konfrontacji więc nie robi to żadnego znaczenia.Wspomnisz moje słowa pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...