Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Powiślak Końskowola - Motor Lublin 1:0. Pucharu Polski nie będzie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 października 2017 r. o 19:02 Powrót do artykułu
Mój komar lepiej się prezentował na polnej drodze niż motur na lubelskiej arenie. Beka ze Spartakusa z Bigoraja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowa akcja Caritas Polska: Talerz rosołu dla piłkarzy Motoru!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mogę ufudowac makaron!!! Ha ha ha beka beka beka z Lubartowa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ha ha ha beka beka beka z Hruszowa! Jaka kara dla piłkarzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie! 4-ty poziom! Po co Wam dyrektorzy, galę na początek sezonu, prezentacje, oprawy medialne? W tej lidze trzeba zap....ać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motor to więcej niż klub ? To także potoczna nazwa silnika :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zmienić nazwę klubu na diesel w zimie, beka z Dorochuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza chamy! Dopłaty bierzeta do ziemi, na krusie jesteśta, handlujeta złomem samochodowym to kibicować sobie łyncnej co najwyżej możeta. Ale fakt, piłki w Lublinie nima.Poradźta co robić i dajta rosołu bo bede wył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież Arena Lublin nie jest własnością Moturu. To miasto użycza stadionu grajkom. Ciekawe co zrobi teraz LZPN? W finale okręgowym PP ni ma Moturu. Czy w tym przypadku związek zmieni zdanie i przeniesie mecz gdzie indziej? Oczywiście z powodów finansowych. Obstawiam, że tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Totti - na rosół to do jadłodajni Brata Alberta idź, może dostaniesz obszczymurze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAKIM DZIADOM ŻUK WYBUDOWAŁ STADION ZA WIELE MILIONÓW - JAKBY TE GŁĄBY Z MOTORU MIAŁY HONOR TO SAMI ZLIKWIDOWALI BY TEN PSEUDO ZESPÓŁ Z BANDĄ NIEUDACZNIKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziady! Mój ojciec przez tą waszą "grę" spać drugą noc nie morze i morze wylonduje na sorze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...