Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Rekordowy rok pływaków AZS UMCS Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lutego 2018 r. o 11:04 Powrót do artykułu
I o to chodzi! Szkolenie na doskonałym poziomie pod okiem dobrych trenerów. Tak się robi sport drodzy Państwo z MKS'ów. Mamy team na miarę wykorzystywane wspaniałego obiektu, szkoda, że Arena marnowana jest "kopaczy" z Szarowoli. Przepraszam, z Motoru..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest obiekt i sa sukcesy i o to chodzi a nie jak arena i rozgrywki w 8 lidze... brawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rzeczywiście robi wrażenie. Aż dziw bierze i brzmi jakby było więcej otoczki marketingowej niż faktów, ale faktami jest ilość medali - sprawdziłam i zgadza się. Szacunek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak trzymać! Cieszę się, że dożyłem czasów, kiedy mogę ze swoim wnukiem pójść na nowoczesny obiekt (dla niego zbyt nowoczesny zatrzymuje się już przy szatni i podziwia "Akwarium") i do tego oglądać na tym obiekcie najlepszych pływaków, a najbardziej cieszy to, że duże grono tych "najlepszych" to zawodnicy AZS UMCS.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myslalem ze to azs zapomina o roli Gminy ale zajrzalem na ich strone i w artykule dotyczacym tego o czym panstwo piszecie ten prawdopodobnie ze zdjecia młody człowiek doskonale obrazuje wspolprace z miastem. jestem pod wrazeniem. ja - senior lubelskiego plywania. jestem przeciwnikiem sciagania armii zacieznej do lubelskiego sportu chociaz wiem ze tego wymaga sytuacja w polsce. ale w plywaniu azs chyba znalazl zloty srodek i wrecz przydaloby sie sciagnac kogos z polski, a w szczegolnosci sprinterow!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...