Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sam Lowes, motocyklista z Bogdanki wicemistrzem świata!

Utworzony przez Gość, 8 października 2012 o 20:46
SZACUN!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szacun? A za co? Kogo to obchodzi? kto to może oglądać? jaki sens ma wydawanie tak pieniędzy. Takim własnie praktykom powinno sie przyjżec blizej CBA.
0
Brawo. Ja oglądałem, na żywo w Eurosporcie, razem z milionami ludzi na całym świecie.
0
szacun napisał:
Szacun? A za co? Kogo to obchodzi? kto to może oglądać? jaki sens ma wydawanie tak pieniędzy. Takim własnie praktykom powinno sie przyjżec blizej CBA.
Trza dać więcej na piłkarzyki?
0
Brawo Sam! http://www.youtube.com/watch?v=O-40ZF2iNNQ&feature=relmfu
0
GRATULACJE!
0
Z całym szacunkiem i uznaniem dla sukcesów Pana Lowesa oraz zespołu Bogdanki, ale Pan Redaktor chyba się pospieszył pisząc ten artykuł, gdyż Sam zdobył tytuł 2. Wicemistrza Świata...
0
Co sie koles przypinasz? Przeciez w tekscie jest wyraznie napisane, ze zdobyl tytul drugiego wicemistrza.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: