Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sergiusz Prusak (Górnik Łęczna): Potrzebny nam jest doping

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 października 2016 r. o 18:09 Powrót do artykułu
Serek jesteś wielki !! WGW!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzekaj na doping . Zawsze możesz grać w Łęcznej (w okręgówce).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Doping jest, jakiś chłop spod sklepu z megafonem drze sie jak stare przescieradlo i dziala na mnie jak budzik do pracy. Byłem raz i wiecej nie pojde na mecz Gornika w Lublinie. Na mecz idzie sie nie tylko dla pilki ale dla tej atmosfery, sam mecz mozna obejrzec w TV. Janusze i Małysze tego nie odróżniają. Gornik tylko w Łęcznej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piłkarze też niech mieszkają na wsi w Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wole górnika w Lublinie bez dopingu niż IV ligowy motor z dopingiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Górnikowi na Arenie kibicują Prezes Kapelko i etatowi pracownicy klubu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko dzięki tej wsi jeszcze większa wiocha ma ekstraklase Serek szacun za te słowa , tak samo My jesteśmy potrzebni Wam , Jak Wy Nam  . . . . . . . . . . . . . . . WGW. . . . . . . . . .  . . . . . . . . .   . . . . . . . . . . . . . . .1979. . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
doping pogadajcie z zielinskimi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dlatego tacy gracze jak Velo czy Serek stają się ikonami klubu, ich się szanuje a nie te gwiazdeczki, które przychodzą pograją rok i nawet własnego zdania nie mają, dla nich ma się tylko kasa się zgadzać. Zero przywiązania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak grać w piłkę? Proponuję zawodnikom Górnika Łęczna pojechać do wsi Nieciecza i tam zobaczyć.Jesli ktoś nie potrafi kopać piłki to powinien kopać rowy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli ktoś nie umie kibicować tylko trabic w trabke i jeść popcorn powinien siedzieć w domu przed tv a nie na stadionie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kapelko sprzedawczyku odejdź z Łęcznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaprosił bym wojsko tak jak bywało w Łęcznej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali za teksty typu szacun itd. Jeśli Panu Prusakowi nie pasuje granie na arenie niech zwyczajnie zmieni klub. Najlepiej niech przeniesie sie do Łęcznej i oczywiście przeprowadzi niech dzieci tez chodzą do szkoły w Łęcznej. A jeśli ma takie poważanie u szalikowców z Łęcznej niech pogada z nimi żeby dopingowali na arenie. Czas skończyć z takim biadoleniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W lublinie brakuje mi czerwonych dywanów, które zapewne marnują się w Łęcznej. Wyobrażam sobie jak po nich idą: "Prezes" i kilku jego giermków. Gra orkiestra wojskowa. Jest lajtowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna rada tylko więcej biegać. Szybszy to lepszy i wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wolę doping bez bluzgów i chamstwa. Pseudokibice niech siedzą w domu. Przynajmniej dziecko można zabrać na mecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uwielbiam ten tekst: "można dziecko spokojnie zabrać na mecz" haha. Jeden chyba z głupszych, który można przeczytać. Sam pewnie klniesz ale ooo patrzcie jaki ja jestem przykładny rodzic, chamstwo be!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przy dziecku akurat nie przeklinam. A po co ma słuchać przez 90 minut kto kogo j.... itp. Może w twoim domu to norma. Bez odbioru
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha, dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...