Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Spadkowicze z czwartej ligi liczą na szybki powrót

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 14 lipca 2016 r. o 10:45 Powrót do artykułu
Łatwo jest spaść z 4 ligi natomiast awansować jest strasznie ciężko z Lubelskiej Okręgówki. Wydaje mi się że wszyscy 4 ligowi spadkowicze się przeliczą i wspomnicie moje słowa. A podejrzewam że wszystkich wydyma Wisła 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janowianka powinna grać z Iskrą Krzemień , ma tylko kilka kilometrów , Iskra Piotrowice dużo dalej i w Krzemieniu jest szansa na chociaż remis o ile kopacze dzień wcześniej nie pojadą na zabawę do słynnego Godziszowa z którego mogą przywieżdż brony na plecach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Opolanin ma ciekawe sparingi z Lewartem iSygnałem.Ot to super sparingi wymyyśliły,ćiut nie Barcelona!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie łatwo spaść ale liga okręgowa wcale nie jest łatwa przekonała się Unia Hrubieszów która 10 lat wyłaziła z okręgówki ewenementem jest Łada która wraca jak bumerang choć kibice z Janowa jeszcze rok temu nie wierzyli w szybki powrót łady teraz zobaczymy czy oni nie utkną na dobre.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj nie liczcie że będzie wam łatwo a okręgówce są mocni Stal,Piaskovia,Perła,RUCH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W janowiance był ten problem że nie inwestowali w młodzież wszystko przejedli seniorzy podobna sytuacja w Żółkiewce gra na wyrost obiekty obu drużyn głęboka komuna ale "trza" się postawic mieszczuchom przerabiała to Sól i Szarowola.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stawka będzie bardzo wyrównana , a awansują ci , którym najbardziej będzie zależało . Zdecydują finanse , oddani kibice i waleczna młodzież . Stare pryki niech zostaną w okręgówie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...