Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Szef LZPN apeluje do kibiców ws. Górnika Łęczna. "Arena Lublin jedynym ratunkiem"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 lipca 2016 r. o 16:49 Powrót do artykułu
Maja wzrosnąć wpływy do budżetu Klubu z gry na Arenie a koszty nie? Ciekawa koncepcja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bartnik podaj się do dymisji dla dobraLzpn słoiku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BARTNIK wstydu nie masz !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bojkot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i dobra. rezerwy Górnika zostają w Łęcznej, będą grać w IV lidze. Lubelska IV liga nie jest wcale słabą ligą. Grać będą tam Hetman, Chełmianka, Stal Kraśnik, Tomasovia, Unia Hrubieszów, Łada Biłgoraj, Lublinianka tzw. powiatówki. Z racji na wielkość miejscowości tam jest miejsce Górnika, jak chcą niech walczą w przyszłym sezonie o III ligę, rezerwy w Łecznej, ekstraklasa w Lublinie. Wilk syty i owca cała. Tymbardziej, że o powrót do III ligi będzie się biło na pewno kilka drużyn,rozgrywki będą emocjonujące jak dla mnie ciekawsze niż np. mecz Motoru z Cosmosem Nowotaniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A po co bojkot??? Komu to będzie przeszkadzało??? Jak chcą niech se grają. Jak ktoś chce niech se ich ogląda. Ja na nich nie pójdę. Ja tylko na Motor. Pokażmy tylko że Motor i tak będzie miał większą frekwencję i lepszy doping. PS. Tylko dlaczego Lublin ma dokładać kasę do Łęcznej???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I właśnie czy to akurat Motor ma dokładać do Łęcznej??? hehehe z czego??? tu raczej chcą żeby stadion warty kilkanaście milionów w końcu zaczął się spłacać... to jest jedyne słuszne wytłumaczenie... Postawili stadion w Lublinie i co???!!! i wielka dupa z tego wyszła. Miasto długów narobiło i nie ma kto spłacać... I nie pisz ze na Motor tak wielu kibiców przychodzi bo to też nie jest prawda... A pan panie prezesie z LZPN-u ile żeś pan do kieszeni przytulił... Nigdy nie będzie zgody na takie granie... chcecie wojny OK... Lublin dla Motoru, Łęczna dla Górnika... OJ będzie się działo!!! BOJKOT,,,,,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jeszcze chwila  te 5 minut nie będzie ci się chciało iść na 4 ligę. To jedyna szansa na utrzymanie ekstraklasy w regionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja nie chce tu dzików, nam tutaj w Lublinie jest obojętne w jakiej lidze będą grać dziki i co stanie się z tym klubikiem. Nie życzę sobie by moje podatki inwestować w tych patałachów. W Lublinie jest tylko Motor, Łyncna niech gra sobie na tych swoich błoniach nie wolno ich wpuszczać na arenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żuk nie ma frekfencji na Arenie siega po kibiców Górnika i oto chodzi w tej fuzji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mądra decyzja. Co Motorowi ubędzie jak Górnik będzie grał w Lublinie? Jest stadion to trzeba go wykorzystać. Skończcie te głupie wojenki bo Lublin nigdy nie doczeka się piłki na wysokim poziomie. Gitara siema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to nie Łęczna błaga tylko Kapelko, który wydawał więcej niż miał. Czy w takim przypadku nie zgłaszając nie powinien odpowiadać własnym majątkiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilka to sport i wszyscy powinni zjednoczyc sie w celu rozwoju pilki na lubelszczyznie niezaleznie czy to kwestia motoru lecznej czy lublinianki.wielu ludzi tzw. Kibicow zyje w jakims sredniowieczu, czy w zwiazku z tym ze Polska odpadla z ME to mam nie ogladac np. finału? Kazdy kto lubi pilke bedzie ogladal final takiego turnieju dlatego ze lubi dobra piłłke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam najlepsze rozwiazanie.. Rozwiązanie wszystkich pseudo klubów pilkarskich!!! DNO w każdej postaci.. Motor-ek, Górniczek i reszta lipy. Nie bedzie klubów i nie bedzie na nie wydatów, kibole nie bedą niszczyc stadionów, czyli koszty mniejsze. A na Arenie Lublin Disco w polu puszczać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem tego...jeśli piłkarze źle grają krytykuje się ich i szuka nowych, lepszych...dlaczego pan Kapelko skoro nie może dopiąć budżetu na ligę czy znaleźć konkretnego sponsora nie poda się do dymisji? Przyspawany do fotela? Może czas poszukać innej pracy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górnik tylko w Łęcznej!!! Górnik jak sama nazwa wskazuje to Górniczy klub założony dla Górników, a Górniczym miastem jest Łęczna! To my Górnicy cieżko pracujemy na ten klub. Wojna z kibicami nikomu nie wyszła na dobre , przykład Zawiszy i Legii jest najlepszy, wspomnicie moje słowa . Górnik tylko w Łęcznej!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Łęcznej frekwencja od 3ech do 6-7miu tysięcy. W Lublinie obstawiam góra 1,5. Pytanie po co dokładać do stadionu, który trzeba będzie przygotować na mecze, oświetlić, zapewnić ochronę itd. A co ze stadionem w Łęcznej? Będzie boiskiem szkoleniowym? Ustawka - Bogdanka daje mniej kasy, Lublin proponuje pomoc finansową, a co lepsi zawodnicy uciekają z klubu, bo czują pismo nosem. No i nikogo to nie obchodzi, że na mecz nie pójdę,ok, ale znam co najmniej kilkadziesiąt osób, które do Lbn też się nie wybiorą. Wiara w klub i kibicowanie swoją drogą, ale szacunek do kibiców (również emerytów, (nie, nie tylko górniczych)) i tradycja też są ważne. Piniądze to nie wszystko, ale wszystko bez piniędzy to....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz niedługo nie będzie prezesem za te kary nakładane na kluby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Bartnik Panu już dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli w tym czasie,ma być przebudowany stadion Górnika,to jaki widzicie problem. Unosicie się przygłupawym honorem..egoiści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...