Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tańsze bilety na czwartkowy mecz TBV Start - Polpharma

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 listopada 2016 o 20:55 Powrót do artykułu
Dziekuje ale nie skorzystam
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A ktoś w Polsce ogląda koszykówkę? Toż to nudne jak flaki w oleju, ino hamburgera przy tym jeść i tyć.
0
Obniżają ceny biletów żeby nabić frekwencje hahaha wstyd! Jutro o 20 mecz Pszczolek wiec sadze, ze więcej kibiców wybierze sie na Mosir
0
ja nie idę, wolę 10zł wydać na michę popcornu i 3 piwka... a wynik najsłabszej druzyny zobaczyć w necie. Jak zaczną wygrywać to wtedy i ja wrócę na mecz...
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Obniżają ceny biletów żeby nabić frekwencje hahaha wstyd! Jutro o 20 mecz Pszczolek wiec sadze, ze więcej kibiców wybierze sie na Mosir
Ja tam wolę oglądać trutniów!
0
Nawet jak by mi zapłacili to bym nie poszedł. Dziękuję nie skorzystam a tak lubiłem koszykówkę.
0
Koszykowka to najbardziej interesujaca gra zespolowa. Najlepszy sport do ogladania. Pilka nozna to nuda..
0
I pięknie idziemy! I tak byśmy poszli.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: