Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 64:68. Zabrakło sił w końcówce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 r. o 21:26 Powrót do artykułu
Pelczar....... Ty juz wiesz co
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak można tak spier..... wygrany mecz masakra
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok!!! Tak przegrać wygrany mecz???? Cieniasy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahahaha!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mają co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarek...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No pechowa i kiepska końcówka meczu. A było tak dobrze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maja co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarzy AZS- u ! Brawo chłopaki! Brawo kibice!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwowałem wynik w necie. Kiedy na 3:46 przed końcem 3 kwarty było 52:33 dla Startu myślałem że juz pozamiatane i wygrana jest oczywistością.co to za pieprzenie o braku sił, kiedy roruje się składem i dokonuje częstych zmian ? Co mają powiedzieć koszykarki gdzie dwie czołowe zawodniczki przebywają na parkiecie po 40 minut. Ja wiem, że u kobiet to nie jest to tempo gry co u mężczyzn.ale bez przesady.To jest już n-ty mec przegrywany w ten sposób ale tutaj pobili już rekord.Nie byłem na tym meczu ale dziwi mnie dużo większa liczba fauli Startu podczas gdy to Turów gonił wynił.wyjątkowy brak umiejetności , czy pomoc sędziów dla TUROWA ? Jak znam zycie, pewno jedno i drugie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bądźmy szczerzy! Biorąc pod uwagę, że grało 12 zawodników, pisanie o braku sił jest kompromitacją dla redaktora! To jest brak umiejętności wsparty, ewentualnie, gwizdkami sędziów.Redaktor żeby pomniejszyć kiepską postawę gospodarzy ukrył, że na zaledwie niecałe 4 minuty przed końcem 3 kwarty było 52:33!!! Dwie rzeczy rzucają się w oczy, bardzo duża liczba fauli odgwizdywana przez sędziów naszym wysokim i kolejny z calej serii meczów gdzie Start przestaje grać po mniej więcej dwóch i pół kwarty.Gdyby mecze kończyły się po 25 minutach czystej gry, koszykarze z Lublina byliby w ścisłej czołówce.Dotyczy to meczów u siebie, jak i na wyjeździe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...