Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

TBV Start Lublin - PGE Turów Zgorzelec 64:68. Zabrakło sił w końcówce

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 25 marca 2017 o 21:26 Powrót do artykułu
Pelczar....... Ty juz wiesz co
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak można tak spier..... wygrany mecz masakra
0
Szok!!! Tak przegrać wygrany mecz???? Cieniasy!!!
0
hahahaha!
0
Mają co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarek...
0
No pechowa i kiepska końcówka meczu. A było tak dobrze!!!
0
maja co żałować ci, którzy nie poszli na mecz koszykarzy AZS- u ! Brawo chłopaki! Brawo kibice!
0
Obserwowałem wynik w necie. Kiedy na 3:46 przed końcem 3 kwarty było 52:33 dla Startu myślałem że juz pozamiatane i wygrana jest oczywistością.co to za pieprzenie o braku sił, kiedy roruje się składem i dokonuje częstych zmian ? Co mają powiedzieć koszykarki gdzie dwie czołowe zawodniczki przebywają na parkiecie po 40 minut. Ja wiem, że u kobiet to nie jest to tempo gry co u mężczyzn.ale bez przesady.To jest już n-ty mec przegrywany w ten sposób ale tutaj pobili już rekord.Nie byłem na tym meczu ale dziwi mnie dużo większa liczba fauli Startu podczas gdy to Turów gonił wynił.wyjątkowy brak umiejetności , czy pomoc sędziów dla TUROWA ? Jak znam zycie, pewno jedno i drugie.
0
Bądźmy szczerzy! Biorąc pod uwagę, że grało 12 zawodników, pisanie o braku sił jest kompromitacją dla redaktora! To jest brak umiejętności wsparty, ewentualnie, gwizdkami sędziów.Redaktor żeby pomniejszyć kiepską postawę gospodarzy ukrył, że na zaledwie niecałe 4 minuty przed końcem 3 kwarty było 52:33!!! Dwie rzeczy rzucają się w oczy, bardzo duża liczba fauli odgwizdywana przez sędziów naszym wysokim i kolejny z calej serii meczów gdzie Start przestaje grać po mniej więcej dwóch i pół kwarty.Gdyby mecze kończyły się po 25 minutach czystej gry, koszykarze z Lublina byliby w ścisłej czołówce.Dotyczy to meczów u siebie, jak i na wyjeździe.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: