Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Tomasz Złomańczuk nadal będzie trenerem Motoru Lublin

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 4 lipca 2016 o 12:45 Powrót do artykułu
Ani krzty honoru! Nie przyjdę na mecz, dopóki Leszcz, Złomańczuk i Komor są w tej drużynie!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To znowu możemy zapomnieć o awansie z tym pseudo trenerem. Oszczędzajmy dalej i kontraktujcie dalej pseudo napastników typu Piątek to dalej będzie niezły Cosmos na Arenie. Był młody Kompanicki to trzeba było go brać, a nie spać snem urlopowym .
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Ani krzty honoru! Nie przyjdę na mecz, dopóki Leszcz, Złomańczuk i Komor są w tej drużynie!
Co jest nie tak z Komorem?
0
Pytasz serio czy prowokujesz? Chodziło mi o Grzegorza Komora - ojca Aleksandra. Został skazany za korupcję.
0
Witaj IV ligo!!!!!! myślałem, że zarząd podejmie słuszną decyzję. Jak widać nie wyciągnęli wniosków.....
0
Cała lubelska klika,mimo zajęcia 1 miejsca w barażach miał miejsce kompromitacja!!! Co to za trener!!!!? On się nadaje na trenowanie Startu Krasnystaw
0
A Spartakus marzy o przejęciu Górnika,właśnie z powodu takich decyzji imbecylow lubelskiej piłki Górnik z roku na rok spadał by niżej! Łapy precz od Górnika!
0
fakt jak może pracować ktoś z wyrokiem !!!! że na to się zdadza rada w skladzie z adwokatami
0
ŻalDupęŚciska
0
ROK NIE WYROK!
0
Leszcz prezesem. Cipa trenerem
0
duet trener i prezes i klapa dalej 3 liga sponsorzy na co wy się zgadzacie
0
komor napisał:
pytasz serio czy prowokujesz? chodziło mi o grzegorza komora - ojca aleksandra. został skazany za korupcję.
nie on jeden, wdowczykowi jakoś to w karierze nie przeszkodzilo. wszyscy wtedy dawali na sędziów, żeby nie przegrywać ale po *** dostali tylko najbiedniejsi. taka prawda, żeby wejsc wtedy do 1 ligi trzeba bylo wspierać sedziów, także nie widze nic złego w tym co robili, bo robili to co inni, takie państwo.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: