Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Walka Saleta – Gołota: YouTube, cała walka, wideo

Utworzony przez mesjasz19, 24 lutego 2013 o 11:57
Cała walka Gołota-Saleta do ściągnięca w HD
Ostatnio edytowany 24 lutego 2013 o 12:28
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ja znalazłem powtórke całej walki na - jak polubicie stronę, w pierwszym poście znajdować się będzie cała walka
0
Powtórka walki: Po Walce: Dlaczego Gołota wypluwał ochraniacz? Mamy już odpowiedź! Tylko na Ringboks.pl:
0
ja znalazłem powtórke całej walki na - jak polubicie stronę, w pierwszym poście znajdować się będzie cała walka
Ostatnio edytowany 24 lutego 2013 o 13:07
0
Saleta - (kik)andBox rożne szkoły walki cwaniactwo ale pozytywne walczy przedewszystkim dla kasy ale luźno z przyjemnością Golota - wojownik z powołania , rowiesnik salety ale całkowicie inna oldscholowa szkoła , nadzieja polskiego boksu , ...... Cieżko sie oglądało ta walkę ,po co oni tam wychodzili ?? Aż smutno sie robiło kiedy wielki spiety nieporadny andrju pada na ringu Kiedyś był na szczycie ale teraz nie powinien już walczyć każdy wie co osiągnął w boksie ale ile tez stracił przez tyle lat .. Żal mi go ,bo chyba psychicznie to jest katastrofa jego wypowiedz mówi sama za siebie ( prowadzący chyba celiwo ośmieszyl go zadając to samo pytanie ) nie była to walka ale tez nie cyrk, jak dla mnie wyglądało to jak zderzenie 2 Tytanicow TRAGEDIA tylko ze ludzie płacili za to żeby to zobaczyć . Czy miałabym być prawdziwa gala czy na żarty ?? Czy dla hajsu a moze miała to być komedii-drama . Wielki szacunek dla obu
0
bylem przekonany w 100% ze saleta wygra i tak sie stalo... BRAWO !!!
0
Cześć, tutaj możecie pobrać wczorajszą walkę w FULL HD 1080p. Zobacz walkę tytanów w najlepszej dostępnej jakość. http://hostujmy.pl/download/17949/TJmYjN
0
U mnie cała walka na kanale http://youtu.be/4_Czpoff3L8
0
Saleta jak zawsze z klasa .... Prawdziwy sportowiec .... brawo ....
0
Endrju ale masz ryja obitego :-)
0
sorry...ryja...
0
Cześć, tutaj możecie pobrać wczorajszą walkę w FULL HD 1080p. Zobacz walkę tytanów w najlepszej dostępnej jakość. http://hostujmy.pl/d...ad/17949/TJmYjN
0
Saleta nie trafił nawet w szczenkę w tej akcji "nokautowej". Wiązanie rękawicy miał przy uchu gołoty więc co najwyżej sięgnął tyłu głowy. Cios nie wyglądał groźnie. Jak dla mnie walka była ustawiona ale nie przesądzam. Dobrze, że nie postawiłem kasy;)
0
Ale ustawka ... tylko reżyseria h.....owa.
0
dlaczego usuwają materiał jak na ipla można oglądać za darmo,już jest po temacie jeszcze się nie wzbogaciły hieny ?
0
Ringboks napisał:
Powtórka walki: Po Walce: Dlaczego Gołota wypluwał ochraniacz? Mamy już odpowiedź! Tylko na Ringboks.pl:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: