Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy - Bytovia 2:1. Znowu niespodzianka

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 15 sierpnia 2016 o 05:43 Powrót do artykułu
Brawo puławska Wisła!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Duma Powiśla i wapno to zapewne zwroty do powtarzania w nieskończoność, choć co nieco prowincjonalne.
-1
Brawo trener Robert --to od Stali
0
tekst o meczu pierwszej ligi a tabela ekstraklasy ............czego mnie to juz tu nie dziwi
0
A Motor bez niespodzianek... Brawo Wisła! Olimpia Grudziądz to dolna tabela wprawdzie, ale z Bytowią 2:1 cieszy, bo to klub z ambicjami na extraklasę. Planuję zacząć jeździć do Puław na ten piękny stadion, żeby popatrzeć na coś, co przynajmniej można nazwać piłką nożną. Gratulacje!
1
Od jakiegoś czasu,to Wisła pełni rolę jaką wymagano od Motoru.
1
Brawo Wisła Puławy. To jedna z dwóch drużyn która nie przynosi wstydu Lubelszczyźnie. Od wczoraj powiedziałem sobie koniec!! klub Motor Lublin już mnie nie interesuje i przynosi tylko wstyd miastu.
1
Niespodzianką to jest przegrana Motoru z... Cosmosem Nowotaniec. Wisła jak Górnik zagra w ekstraklasie a Motor przywita okręgówke.
0
Brawo Duma Powiśla!
0
Gratulacjedla Wisły Puławydumy powiśla i  regionu .Warto odwiedzać stadion Wisły Puławy jak pilkarze grają byłem na 3 meczach widzę zaangażowanie i serce na boisku
0
trzeba uwazac zeby Lubelacy nie chcieli zeby Wisla Pulawy grala na Arenie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: