Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy w pierwszej lidze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 o 19:07 Powrót do artykułu
Brawo ! A kazdy o tym motorze ze gra baraz o 2 lige. Nikt nie widzi sukcesu zespolu Wisly
Zaloguj się, aby oddać głos
0
to dopiero teraz motorowi zal *** scisnie.brawo wisła!!!!
0
Przez Puławy płynie Wisła i tyle... LUBLIN ma MOTOR!!! Na Wschodzie jest tylko MOTOR!!! Awans trzeba wywalczyć własnymi siłami a nie przy stoliku!!!
0
W lubelskim liczy się Motor, Górnik, Chełmianka i Hetman, reszta nie ma żadnego znaczenia i szkoda marnować czas na pisanie artykułów.
-1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W lubelskim liczy się Motor, Górnik, Chełmianka i Hetman, reszta nie ma żadnego znaczenia i szkoda marnować czas na pisanie artykułów.
Żaołsne-podniecać się śmiesznym klubikiem,który walczy w barażach o 3 klasę rozgrywek!!! Jak nie wywalczy to dalej będzie obijał się po okręgówce i grał z klubami z wiosek.
0
GOSCIU 4. Jednak znalazłeś czas. Powinieneś pogratulować Wiśle i dodać,że w Lublinie są Lublinianka i trolejbusy. Motorów nie widziałem. .... no może raz jakiś mieszkaniec Świdnika na SHL-ce przyjechał
0
Co z tego. Na stadionie liczy sie atmosfera. W Lublinie na meczy z taka Polonia Przemyśl było 5800 os. W Puławach będzie jak w Łęcznej dużo mniej kibiców. I nawet poziom ekstraklasy tego nie rekompensuje.
0
Będe na mecze Wisły dojeżdżał z Lublina, mój syn kibicuje Motorowi a moja żona Lubliniance, a rządzi żona więc Lublinianka musi być najlepsza, syn tylko widzi Motr, Motor, dobra, a moja Wisła płynie sobie spokojnie do ekstraklasy, byłem na meczu ze Stala Mielec grali bardzo dobrze chociaż przegrali Gratulacje Wiślaczki kochane.
0
Tylko ze Motor grał nawet w ekstraklasie i ma więcej sukcesów niż skisła. Podniecacie sie historycznym wejściem. Ilu was tam przyjdzie na ten pseudo stadionik? Chociaż może zmieści sie całe "miasto" bo przecież ma wielkość dużego lubelskiego osiedla :p
-1
I po co się tu prujecie ? Każdy ma swoje. a na razie jest tak : Ex - Górnik 1.liga Wisła a dalej...... to się dopiero zobaczy.
0
A w której lidze będzie grał motur? Tzn.Spartakus? ha ha ha,brawo Puławy!
0
Krasnystaw gratuluję Wiśle! powodzenia!!!!
0
Popieram co to za awans jak za rok spadek i mecze bez kibiców przyjeznych Motor to historia i tradycja
0
Spartakus Szarowla to taki klub w barażu o 2 ligę walczy i wielkie halo z tego.
0
Motor ma przynajmniej wiernych kibiców a nie śmiesznych pseldo legionistow
0
Motor to historia. Teraz Wisła w I lidze a Motor gra w wiejskich rozgrywkach...
0
I co komu po takich kibicach jak motor? już im Widzew pokazał jakimi kozakami są.uciekać ze swojego stadionu jak szczury z tonacego okrętu
0
Wolę oglądać Wisłę w I lidze bez tzw.kibiców niż Spartakus w III z krzykaczami
0
W Lublinie nie będzie nigdy piłki wyżej niż III liga musicie się z tym pogodzić za dużo ciemniakow kręci się po klubie i myśli że ma pojęcie o Prowadzeniu klubu piłkarskiego a tak naprawdę to w biedronce nie byli by wstanie rozstawic towaru
0
Zato w Puławach chojraki wkoszulkach legi co na wyjazdy tylko do zgód jeżdżą bo strach im nie pozwla
0
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: