Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Wisła Puławy w pierwszej lidze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 czerwca 2016 r. o 19:07 Powrót do artykułu
Gratulacje ze Świdnika i powodzenia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rks napisał:
Tylko ze Motor grał nawet w ekstraklasie i ma więcej sukcesów niż skisła. Podniecacie sie historycznym wejściem. Ilu was tam przyjdzie na ten pseudo stadionik? Chociaż może zmieści sie całe "miasto" bo przecież ma wielkość dużego lubelskiego osiedla :p
Grał.Trzydzieści lat temu. Teraz gra z Piastem Tuczempy (gdzie to jest???) albo Wólczanką Wólka. Jeśli awansuje do TRZECIEJ klasy rozgrywkowej,co zresztą jest wątpliwe,to będzie się tam obijał przez klika kolejnych lat grając z wiejskimi klubikami aż w końcu znów spadnie do czwrtej ligi. Taka smutna prawda i nie ma sie czym podniecać. Te kilka tysięcy ludzi na stadionie wynika ze statystyki-Lublin jest miastem ponad trzystutysięcznym więc musi znaleźć się grupka bezrobotnej patologii,która nie ma co zrobić ze swoim życiem więc oddaje się prymitywnym rozrywkom-nie wyobrażacie chyba sobie kibola w teatrze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja Gratuluje Wiśle Puławy za awans do 1 ligi z dalekiego Poznania życzę z całego .Podobnie życzę Motorowi 2 ligi jak i utrzymania Górnika Łęczna w ekstraklasie .Panowie dlaczego brak wam solidarności regionalnej przecież to jest region Lubelski Puławy i też medialnie region zyska pokazywanie w tv Polsat Sport na żywo itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wisła!!! Ja kibicuję zarówno Wiśle, jak i Motorowi. Moim marzeniem są derby Lubelszczyzny w Ekstraklasie: Wisła Puławy - Motor Lublin. Może kiedyś się to spełni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałem te komentarze i widzę, że w 90% jesteście zwykłymi kibolami i burakami, a sport nie ma dla Was wcale znaczenia. Szkoda kasy na stadiony i sponsoring dla takich ,kibiców,. Michał z Puław Ps. Jakby któryś chciał mogę podać numer telefonu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szczęścia brak mi Motoru chociaż w 2 lidze i Lublinianki na poziomie 3 ligowym to by był szał w regionie .Brawo Puławy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przypominam o meczu barazowym Spartakus Szarowola -Olimpia Elblag
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W Lublinie nie będzie nigdy piłki wyżej niż III liga musicie się z tym pogodzić za dużo ciemniakow kręci się po klubie i myśli że ma pojęcie o Prowadzeniu klubu piłkarskiego a tak naprawdę to w biedronce nie byli by wstanie rozstawic towaru
To się wyprowadź do Puław fieju ! Potraficie sietylko napinać zza monitora a w życiu codziennym głowa w dół bo jesteście zwykłymi szczurami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wisła. Historyczny awans. Śmieszą mnie komentarze z Lublina, że spadek w przyszłym sezonie bo nie ma kasy na 1 ligę. Jest wystarczająco a Motor może o takim budżecie jak Wisła tylko pomarzyć. Więc experci nie piszcie bzdur. Oczywiście dużo pracy potrzeba..... promocja, wzmocnienia itd. Ale spokojnie można grać przez lata w 1 lidze. Jak utrzymuje się taka Chojniczanka Stomil to Wisła Puławy spokojnie ma szansę na środek tabeli w 1 lidze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka prawda na boisku graja pieniadze,motor ich nie ma Leczna ma Bogdanke, Pulawy Azoty i nie ma co sie ludzic ze w Lublinie bedzie wielka pilka, nie nie bedzie. Pilkarze sa przecietni, a na lepszych nas nievstac. Chociaz ciezko nazwac ich pilkarzami na poziomie 4 ligi, raczej kopacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje od kibica Lublinianki. Chociaż odnoszę wrażenie, że Wisła w barażu by nie awansowała. Nie dlatego, że jest gorsza od Kluczborka, ale dlatego, że z perspektywy całego sezonu wyglądało to trochę, jakby nie chcieli awansować. Wiadomo, gra na zapleczu ekstraklasy wymaga większych pieniędzy, piłkarze życzą sobie wyższych kontraktów. Ale to tylko moje odczucie. Raz jeszcze gratulacje, Puławy zasługują na I ligę. A i dla piłki w regionie to dobrze. Życzę sobie, abyśmy mieli po jednej drużynie w trzech najwyższych klasach rozgrywkowych. Dlatego mimo wszystko trzymam kciuki za Motor w dwumeczu z Olimpią
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A pamiętasz może całkiem niedawno taki mecz ze Śląskiem? 1:10 czy 1:11. Dziękuję, ja już więcej obciachu nie chcę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motur pany!! pfff Gratulacje dla Puław! Przynajmniej z Moturem nie trzeba będzie prędko grać :D Od kilkunastu lat Górik Łęczna jest tu najlepszą drużyną, a Motur grał w extraklasie... 20 lat temu pfff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani Motorowcy pogratulujcie Puławom awansu oni też wam życzą tego samego .Dzieki awansom drużyn jak poprawiły się stadiony w Łecznej bez ekstraklasy nie bylo by tak kamerlnego stadionu podobnie Wisła Pulawy dzięki planom  na  EURO  2012  stadion jest z tym ze mało Luksów  czyli z 1000 zwiekszamy do1800? czy 1600 ,ja cenię medialnie wysoko Motor Lublin wiadomo ,ale szanujcie naszych braci z regionu .Zgoda Buduje niezgoda niestety nie .I na zakńczenie Kluczbork Stomil miały skromne budżety [chyba 1.2 mil zlotych ,Stomil prosil o kase prezydenta miasta itd ]a pozostały w 1 lidze .Pulawy są świetnie polaczone blisko Lublin blisko Warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Wisła!!!! A teraz zarząd brać się do roboty! W końcu może ruszycie du...py i będzie jakaś promocja piłki w Puławach, reklamy meczów na terenie miasta, spotkania piłkarzy z młodzieżą w szkołach...itp. Trzeba pokazać ten sukces i iść za ciosem, wzmocnić drużynę i walczyć o środek tabeli w 1 lidze. Jeden góra dwa dni świętowania i do roboty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motór ma 15-tysięczny stadion na 150 kiboli... hyhy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Motór ma 15-tysięczny stadion na 150 kiboli... hyhy
Nie wiem gdzie i w czym ty widziałeś 150 kiboli na pewno nie w LBN, a tych 150 to w Puławach nie wiem czy zbiora w mlynie na 1 lige. Moze tylu murzynów cie ostatnio obracało, ja już nie wnikam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Puławy całym sercem za Olimpią Elbląg Olimpio pokonaj reksów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to ty rusz d...pe albo się ogarnij bo to wszystko było , chyba , że dawno byłeś na stadionie hehee
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Była promocja piłki w Puławach. Chyba się urwałeś z choinki. To dlaczego nie ma ludzi na meczach? Znasz się choć trochę na marketingu? Co było? Jest kasa od głównego sponsora a klub sam z siebie nic nie robi żeby przyciągnąć kibiców i ewentualnych innych sponsorów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...